Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves lány vagyok és még...

23 éves lány vagyok és még szűz szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly kapcsim nem vagyok bányarém csak erkölcsös nevelést kaptam és eddig csak féreg pasikkal volt kapcsolatom nagyon válogatós vagyok és mindig bele választok csak degenerált férfiak vannak a világon akik csak a szexet akarják ?

2013. ápr. 28. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki,ne aggódj :)
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Nem gáz. Az viszont furcsa, hogy a válogatósságod ellenére is csak ilyen fickókat fogsz ki. Talán próbálj meg "átlagosabb" srácokkal is ismerkedni, hidd el, biztosan lennének körülötted olyanok, akik a tenyerükön hordoznának, csak te éppen észre se veszed őket.
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem csak férgek vannak. De neked rosszak a tapasztalataid, így hiába mondom ezt, te már az összes csávót beskatulyáztad.
2013. ápr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
32%
Igen,ciki...Csak nem akarnak megbántani...Vagy ők is hasonló helyzetben vannak.
2013. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
95%
#14 Baromira nem érdekelnek a kérdező érzései, de csak a nyomorékok cikiznek le másokat ilyen és hasonló dolgok miatt. Tudod mi a ciki? Retardáltnak lenni, az ciki.
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki, én is az vagyok még, nem csak féreg pasik vannak a világon, kielégítő válast? 20/F
2013. ápr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
0%
Érdekes, akik most itt azt válaszolják, hogy nem ciki, hol vannak akkor, amikor ilyen korú pasi teszi fel magáról ugyanezt a kérdést, hogy ő még szűz?! A pasikat mindig lehurrogjátok, le lúzerezitek...
2013. ápr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nekem egyszer azért nem sikerült összejönnöm egy lánnyal, mert elfelejtettem megemlíteni, hogy nem fontos, hogy lefeküdjünk, pedig olyan, hogy számított volna nála valamit. Szóval lehethogy léteznek olyan pasik, akiknek nem csak a sexet akarják, csak nem közlik veled ismerkedéskor, mert nem túl férfias. Én is inkább azután mondanám el ezt egy lánynak ha összejötünk, de akkor se, mert minek, ha nem nyomulok azt hinné nem tetszik nekem.
2013. ápr. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Millió meg egy ehhez hasonló kérdés van gyk-n. Ha utánuk olvasol meglátod, hogy elenyésző azoknak az embereknek a száma, akik elítélik a 20 éven felüli szüzeket. Ők az a "degenerált" fajta, akiket te is említettél a kérdésedben! A többi a normális pasi. :) Velük kezdj!


De hogy még inkább vigasztalódj: 23 éves vagyok szintúgy, és szűz, mert még nem találtam meg a megfelelő párt. :) De ami késik, nem múlik!

2013. ápr. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
#20 Mert élőben aztán nagyon őszinték az emberek, valóban.
2013. ápr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!