Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfi társaim? Segítség kéne!

Férfi társaim? Segítség kéne!

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, hónapok óta hajtok egy lányra. 23 éves fősulis, a külseje rendben van, okos, őszinte és baromi jó a humora. Amolyan eszményi nő, akit a férfiak 80%-a simán elvenne feleségül, ja, a haverjaim is egyetértenek ebben.

Hat hete találkozgatunk és amikor szóba került, elmondta, hogy még SZŰZ! Bassz.s, 23 évesen? Nem gáz ez egy kicsit? Hónapok óta ismerem, határozott jellem, kellemes és őszinte. Semmilyen aberrált vonást nem fedeztem fel benne, nem vallásos, nem is maradi vagy prűd! De akkor mi baja? Mikor elmondta annyira megrökönyödtem, hogy nem is kérdeztem meg tőle.

Ti mit szólnátok, ha egy ilyen csajjal akadnátok össze? Nem lenne gáz vagy fura?


2013. ápr. 26. 20:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
NAGYON remélem, hogy rájön milyen furcsán nézel rá emiatt és veled sem fog lefeküdni, SZÁNALMAS.
2013. ápr. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

uristen :O

tudtad hogy retardált vagy?

2013. ápr. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nem kell a para, emberek.

A csaj kidobott. Kerek-perec megmondta, hogy mi van, nem cicózott. Már bánom, hogy így reagáltam, de akkor is fura volt!

Amúgy meg ne mondjátok nekem, hogy ti nem néztetek volna rá furcsa szemmel, mikor kiderült, hogy még szűz!

2013. ápr. 27. 11:29
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát te mekkora egy barom vagy:D már bocs.. nem nem reagáltam volna rá, miért tán kötelező elveszíteni 20 év alatt vagy mi? Ha intelligens stb, akkor helyén van az esze és gondolom nem "kíváncsiságból" akarja elveszíteni, hanem azzal akit szeret...valszeg a sok tanulás stb mellett még barátja sem akadt, akivel komoly lett volna.. nem hogy örülnél, hogy egy olyan csajjal lehetsz akinek TE leszel az első stb... de már késő bánat.
2013. ápr. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátom, tévedsz, nem mindenki furcsállja a szüzeket, tudod, nem mindenki primitív ösztönember.
2013. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem nézném furcsán. Sőt örülnék neki, hogy végre egy értelmes kit nem dugott végig a fél város, és ne a testével akarja megfogni a pasijait.


De te mindenképpen keress fel egy szexuálpszichológust.

2013. ápr. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg okos csaj ha dobott.

Nem lehetsz valami nagyon értelmes ha a szüzességet furának és gáznak tartod.

2013. ápr. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
mit mondott a lány neked konkrétan? erre azért kíváncsi lennék..
2013. máj. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!