Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Férfi társaim? Segítség kéne!

Férfi társaim? Segítség kéne!

Figyelt kérdés

28 éves vagyok, hónapok óta hajtok egy lányra. 23 éves fősulis, a külseje rendben van, okos, őszinte és baromi jó a humora. Amolyan eszményi nő, akit a férfiak 80%-a simán elvenne feleségül, ja, a haverjaim is egyetértenek ebben.

Hat hete találkozgatunk és amikor szóba került, elmondta, hogy még SZŰZ! Bassz.s, 23 évesen? Nem gáz ez egy kicsit? Hónapok óta ismerem, határozott jellem, kellemes és őszinte. Semmilyen aberrált vonást nem fedeztem fel benne, nem vallásos, nem is maradi vagy prűd! De akkor mi baja? Mikor elmondta annyira megrökönyödtem, hogy nem is kérdeztem meg tőle.

Ti mit szólnátok, ha egy ilyen csajjal akadnátok össze? Nem lenne gáz vagy fura?


2013. ápr. 26. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"hogy még SZŰZ! Bassz.s, 23 évesen?"

Boahhh basszus ez Katasztrófális!

23 évesen szűz!!! Amazing!

Komolyan...

2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
fura,még nem taliztameg az igazit,és nem is qrvultel.
2013. ápr. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

lányként válaszolok:

az egyik barátnőm 22 évesen szűz,nála annyi az egész hogy nem akarja olyannal elveszíteni akinek nem számít vagy nem biztos a dologban,és szerintem inkább örülj neki hogy nem könnyűvérű nő,nem hiszem hogy ebben bármi ciki lenne,a mai világban meglepő de szerintem becsüld meg érte

19L

2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Johnny B. Goode ***** válasza:
100%

Egy dolgod van csak:

Légy vele nagyon óvatos és kedves, vigyázz rá! :)


Sok sikert!

2013. ápr. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, nem volt benne olyan komoly kapcsolatban, ahol megtörténhetett volna. Nem mindenki megy bele ennek érdekében az egyéjszakába. Vagy csak a megfelelő embernek tartogatja magát, akár Neked. Bár lány vagyok, szerintem egyáltalán nem gáz/fura. Ismerek olyat aki 30 éves és szűz, nem azért, mert prűd lenne, csak nem melegváltásban voltak nála a férfiak, sőtt egyáltalán nem. :-)
2013. ápr. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden lehetséges dolgot kizársz akkor persze, hogy nem érted (vallásos, maradi, szűz). Te szerelmes vagy belé vagy csak külsőleg vonzódsz hozzá? De ha már azt kérdezed meg tőlünk, hogy nem gáz-e akkor nem hozzád való a lány.
2013. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
28%
Azért mert még nem találkozott Velem
2013. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Add már meg a telefonszámát, nekem kell ez a csaj!!! :-D
2013. ápr. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Te vagy a beteg és nem ő!!! Te vagy a ki*szott gáz. Menj akkor el egy buliba és szedj fel egy r*bancot akin már a fél ország átment. Az való neked és nem a normális emberek.


De ha neked ez olyan nagy gond, akkor óvd meg magadtól. Talán talál egy értelmes 28 éves pasit aki megbecsüli, és nem fogyatékos beteg féregnek tituálja.


Te szerencsétlen se**fej. miért az ilyen f@szkalapoknak jutnak a normális nők akiket el*szhatnak a fogyatékos életmódjukkal meg felfogásukkal.

2013. ápr. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mit számít az?

Nincs jobb dolgod de komolyan?

2013. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!