Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? A barátommal 2...

Mit tegyek? A barátommal 2 évig voltunk együtt, szex nélkül, mert tudta, hogy én még szűz vagyok, és hát. Még nem állok készen.

Figyelt kérdés
Azt mondta, képes várni rám. Na most jön a csavar: Múltkor a telefonjával szórakoztam, mikor jött neki egy üzenet egy csajtól, hogy köszöni az estét, meg hogy ilyen jót régen szexelt. Mikor kérdőre vontam azt hozta fel, hogy egyrészt nem bírta ki, másrészt cik neki, hogy még nem feküdt le velem. Mondanom se kell, hogy rögtön dobtam. Aztán.. Ma délután, amikor sétáltunk a barátaimmal odajött, elhívott, és bocsánatot kért mindenért, amit tett. Gondolkodási időt kértem, de már nem tudok megbízni benne annyira, mint a legelején. Mit tegyek?
2013. ápr. 25. 17:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Ha 8 évesen jöttél össze a barátoddal és két év után megcsalt akkor azt mondanám hogy mivel mindketten éretlenek vagytok a dologra, ő a hibás, te meg jól tetted. De ha később jöttetek össze és te még két év után sem akartad megerősíteni a kapcsolatotokat, hát akkor ne haragudj, de ez a te hibád. Örülj neki h nem tett neked szemrehányást és vont kérdőre h talán nem is szereted, csak játszol vele. Jogos lett volna.
2013. máj. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Villácska válasza:
Ne csodálkozz hogy megcsalt.
2013. máj. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!