Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? A barátommal 2...

Mit tegyek? A barátommal 2 évig voltunk együtt, szex nélkül, mert tudta, hogy én még szűz vagyok, és hát. Még nem állok készen.

Figyelt kérdés
Azt mondta, képes várni rám. Na most jön a csavar: Múltkor a telefonjával szórakoztam, mikor jött neki egy üzenet egy csajtól, hogy köszöni az estét, meg hogy ilyen jót régen szexelt. Mikor kérdőre vontam azt hozta fel, hogy egyrészt nem bírta ki, másrészt cik neki, hogy még nem feküdt le velem. Mondanom se kell, hogy rögtön dobtam. Aztán.. Ma délután, amikor sétáltunk a barátaimmal odajött, elhívott, és bocsánatot kért mindenért, amit tett. Gondolkodási időt kértem, de már nem tudok megbízni benne annyira, mint a legelején. Mit tegyek?
2013. ápr. 25. 17:48
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
46%
mégis mit vártál? ha így folytatod örök életedre szűz maradsz...
2013. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
31%
2 év?:O Szegény fiú.... 2 hónapnál tovább nem vártam volna
2013. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
87%

csúnya dolog a megcsalás, és tisztességesebb lett volna, ha azt mondja, hogy "bocsáss meg, de nem tudok várni."

de mégis mit tehetett volna? gondolom szeret,de fizikai szükségletei meg tetszik-nem tetszik vannak (ha ő már nem szűz)

sajnálom,de nem lehet neked igazat adni,sajnos. ne fogadd vissza, te sem akarod olyannal elveszteni,aki megcsalt téged, szerintem. de ettől még nem lesz ő az egyedüli bűnös.

2013. ápr. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
14 éves voltam, mikor összejöttünk. Teljesen normálnak tartom, ha egy csaj 16 évesen szűz.
2013. ápr. 26. 14:37
 16/22 anonim ***** válasza:
47%
normális is,csak nem két éves kapcsolatokban. az "exed" hány éves?
2013. ápr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
az exem fél évvel fiatalabb
2013. ápr. 26. 17:29
 18/22 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus önző pöts az exed, nehogy visszafogadd, meg se bocsáss neki. Aki szeret az soha nem csal meg, inkább próbálkozott volna többet nálad vagy otthagyott volna... de ő nem gondolt rád, így inkább félredugott. Hát az ilyen pasiért nem kár, örülj hogy megszabadultál tőle. A farka irányítja, semmi más.
2013. ápr. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Najó, de akkor minek mondta, hogy vár rám?
2013. ápr. 27. 08:37
 20/22 WsAkosWs ***** válasza:
Mert hazudott.Mellesleg az nem volt gond hogy két éve várt,14 évesen még nem kéne elveszteni a szüzességet, 17-18 éves korban inkább.
2013. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!