Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek? A barátommal 2...

Mit tegyek? A barátommal 2 évig voltunk együtt, szex nélkül, mert tudta, hogy én még szűz vagyok, és hát. Még nem állok készen.

Figyelt kérdés
Azt mondta, képes várni rám. Na most jön a csavar: Múltkor a telefonjával szórakoztam, mikor jött neki egy üzenet egy csajtól, hogy köszöni az estét, meg hogy ilyen jót régen szexelt. Mikor kérdőre vontam azt hozta fel, hogy egyrészt nem bírta ki, másrészt cik neki, hogy még nem feküdt le velem. Mondanom se kell, hogy rögtön dobtam. Aztán.. Ma délután, amikor sétáltunk a barátaimmal odajött, elhívott, és bocsánatot kért mindenért, amit tett. Gondolkodási időt kértem, de már nem tudok megbízni benne annyira, mint a legelején. Mit tegyek?
2013. ápr. 25. 17:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
63%

2 évnél többet senki nem fog rád várni

szerintem a pasid a hülye, hogy nem keresett még egy érettebb lányt

2013. ápr. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
82%

kuka,hagyjad!

ez már eséjtelen számára!

ha tudott volna várni akk még vár!

2013. ápr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%
Hány éves vagy kérdező? Szerintem nehogy visszafogadd! Kutyából nem lesz szalonna... ne feledd.csak összetörné ezek után a szíved.
2013. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

2éve együtt vagytok szex nélkül és még csak most csalt meg?

ellenzem a megcsalást és nem volt helyes a részéről,de nincs olyan aki ennyit várna rád

ha szeretnéd már kész lennél rá,és természetes hogy vannak igényei

2013. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
2 év azért hosszú idő.. nem mondom, hogy teljes egészében a te hibád, bár ennyi idő alatt, ha nem tudott bizonyítani.. akkor sajnálni tudom. nem volt megértő, hiszen nem várt rád. + félrelépett. egyébként a korodat megirhatnád, kedves kérdező, hogy legyen viszonyítási alapom. Tény egyébként, hogy ezek után már nem lehet megbízni benne, de NE azért feküdj le vele, mert azt hiszed, hogy így majd visszasikerül édesgetned. Miután ez a szüzességelvesztés megtörténik, még erősebb lesz a kapcsolat majd kettőtök között. ha akkor hagy el, akkor nagyon össze fogsz zuhanni. Jobb így, hogy ez kiderült. Próbálj meg egy oolyan srácot, aki tényleg tud rád várni, és akivel majd azt fogod érezni, hogy tényleg igazán szereted. akkor nyugodt szívvel. :)
2013. ápr. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
jah.. u.i. nekem volt ilyen, hogy 2 évig nem feküdtem le egy lánnyal.. mert vártuk a nagy alkalmat. és jól sült el:) nem csaltuk ezalatt egymást. Aztán.. egyszercsak megtörtént
2013. ápr. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

1. Sztem nem ez volt neki az első a 2 év alatt

2. Aki azt mondja h hülye h 2 évet várt: És mi lett volna ha nem félredug hanem tisztességgel megmondja h ő már nem tud tovább várni

Kérdező: Ez egy tapló kuki. Vissza ne menj hozzá. Ha azért fekszel le vele amit csinált attól neked nem lesz jó ha meg nem fekszel le vele akkor tovább fog csalni. am sztem azért kamuzhatta h tud még várni mert kellett volna neki a szúz p.nci. Én soha többet nem hinnék neki.

2013. ápr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%

hány évesek vagytok?

amúgy a 2 év hosszú idő, ezt előre lehetett borítékolni, mikor olvastam a telefonja van Nálad, egyből tudtam mi lesz,

sajnos nem TE vagy az első aki így jár, ha ennyi időt kell rá várni

nem tudom ennyi idő alatt hány bővel volt, de vagy egy volt folyamatosan, na most ez is elgondolkodtató, a másik lehet többel

szóval inkább ezt most hagyjad, a bizalom elveszett, azt nem lehet így visszaépíteni, ehhez annyi idő kell, hogy se Te se Ő nem fogja ezt bírni N

2013. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

2 év alatt én azt gondolom, hogy már rég elég erősnek kellene lennie egy kapcsolatnak az első szexhez. Ott már kiderülnek az érzelmek, amik elmélyülnek, ott már meg kell legyen a bizalom, meg minden. Én nő vagyok, nem is tinikorú, hanem felnőtt, de ha nem 13-14 éves vagy, akkor én is azt mondom, hogy ettől tovább senki nem várna!


De amúgy nem volt szép tőle, hogy megcsalt. Ha nem bírt tovább várni, akkor azt a szemedbe kellett volna, hogy mondja és ha ez neki annyira gondot jelentett, akkor szakítani kellett volna veled és akkor mehet és szexelhet, akivel akar.

Én nem fogadnám vissza, mert nem volt őszinte és megcsalt, de ha ezután találkozol valaki mással, ne lepődj meg, ha nem fog még ennyit sem várni.

De nyilván ezt te érzed, hogy felkészültél-e vagy sem. Csak azért nem kell szexelni, mert a másik akar, csak ne érjen meglepetés, ha valakinek egy idő után elég a várakozásból, főleg egy 2 éves kapcsolatban. De még egyszer hangsúlyozom, ha nem 13-14 éves korú vagy. Mert akkor elhiszem, hogy nem érzed magad érettnek.

2013. ápr. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
A korod tényleg jól jönne :) Akkor pontosabbat tud írni mindenki :)
2013. ápr. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!