Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, kicsit félek,...

Első alkalom, kicsit félek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Csak, hogy tisztázzuk: nem egy éretlen kis tini vagyok akinek feltűnési viszketegsége van vagy kényszeresen el akarja veszíteni a szüzességét.

Szerintem nem részletezem annyira, elég annyi, hogy olyannal fog megtörténni, akit szeretek. :)

És bár akarom, kicsit mégis félek tőle. Hogy mi van, ha béna leszek vagy nem lesz neki jó...

Az első alkalom mennyiben "más", mint a többi ? Nektek minden volt akkor már ? (most itt nem ilyenre gondolok, hogy anál, hanem az "alap" dolgok)

Már azon agyalok, hogy egyáltalán hogy fogjuk elkezdeni... Nekem kéne csinálnom valamit, neki, vagy nekem mikor mit hogyan kell csinálnom, áhh.:S

Ő nem tudja, hogy szűz vagyok... De gondolom le fog neki esni. Az ilyet úgyis könnyen észreveszik a srácok nem ? És akkor majd ő fog irányítani, ha látja hogy bénázok ? Annyira félek tőle, hogy nem lesz neki jó és mondjuk nem akar majd többet együtt lenni velem... Tudom, jó nagy hülyeség de én már csak ilyen vagyok:D Meg pár haverom mindg mondja, hogy ezzel meg ezzel a csajjal volt együtt de nem volt jó és többet nem akar lefeküdni vele mert elcseszte az egészet...

Meg az óvszer, hogy azzal elvileg ugye a srácoknak kevésbé élvezetes. Bár én ragaszkodom hozzá.

Meg az első alkalomnál a srácok azért figyelmesebbek ? Gondolom ez is függ magától a személytől... Bár biztos az lesz, mivel így is több, mint egy évet várt rám, mert nem akartam olyan korán elveszíteni.

De akkor is félek :S Ja és még petting se volt, de megbeszéltük h most már nem tökölészünk azzal:D

Előre is köszi a normális válaszokat:) Szép estét!



2013. ápr. 23. 21:42
1 2
 11/15 Boldogság Bár válasza:
Szia mi a párommal gyerek szerelemmel kezdtük én (13) Ő (17) Neki már a hormonok játszottak, de nekem eszem ágában nem volt a szex... aztán szép lassan kialakult részemről is a testi vonzalom, de csak szép lassan jutottunk a "minden volt"ig először is szerintem ha nagyon eltervezed h ma este 7kor szekszelni fogok akkor nagyon görcsössé válhatsz ami elronthatja az egészet. A petting és az előjáték nagyon FONTOS, mivel a szexuális vágy nem parancsra működik. Igazán kívánd a fiút és akkor nem lesz gond. hagyd hogy kényeztessen és ne légy zavarban... Érezni fogod mikor mit kell tenned... Mi már 9éve vagyunk együtt és mondom nekünk kb 1 év volt mire eljutottunk mindenhez. Ne csinálj olyat ami nem tetszik.
2013. ápr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:) hát majd igyekszem akkor nem görcsölni.. sok hasznos tanácsot adtatok, azokt is köszönöm:) holnap lesz a "nagy nap" szóval majd meglátjuk hogy alakul :P
2013. ápr. 26. 17:24
 13/15 anonim ***** válasza:

a pia szerintem is jó ötlet :) persze ne rúgj be, de mondjuk 1-2 pohár bor/pezsgő

vagy 1-2- feles nem árt :D bár attól függ, h hogy reagálsz a piára :DD

2013. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
na, és hogy sikerült? :)
2013. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Milyen volt? :)
2013. máj. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!