Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom, kicsit félek,...

Első alkalom, kicsit félek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Csak, hogy tisztázzuk: nem egy éretlen kis tini vagyok akinek feltűnési viszketegsége van vagy kényszeresen el akarja veszíteni a szüzességét.

Szerintem nem részletezem annyira, elég annyi, hogy olyannal fog megtörténni, akit szeretek. :)

És bár akarom, kicsit mégis félek tőle. Hogy mi van, ha béna leszek vagy nem lesz neki jó...

Az első alkalom mennyiben "más", mint a többi ? Nektek minden volt akkor már ? (most itt nem ilyenre gondolok, hogy anál, hanem az "alap" dolgok)

Már azon agyalok, hogy egyáltalán hogy fogjuk elkezdeni... Nekem kéne csinálnom valamit, neki, vagy nekem mikor mit hogyan kell csinálnom, áhh.:S

Ő nem tudja, hogy szűz vagyok... De gondolom le fog neki esni. Az ilyet úgyis könnyen észreveszik a srácok nem ? És akkor majd ő fog irányítani, ha látja hogy bénázok ? Annyira félek tőle, hogy nem lesz neki jó és mondjuk nem akar majd többet együtt lenni velem... Tudom, jó nagy hülyeség de én már csak ilyen vagyok:D Meg pár haverom mindg mondja, hogy ezzel meg ezzel a csajjal volt együtt de nem volt jó és többet nem akar lefeküdni vele mert elcseszte az egészet...

Meg az óvszer, hogy azzal elvileg ugye a srácoknak kevésbé élvezetes. Bár én ragaszkodom hozzá.

Meg az első alkalomnál a srácok azért figyelmesebbek ? Gondolom ez is függ magától a személytől... Bár biztos az lesz, mivel így is több, mint egy évet várt rám, mert nem akartam olyan korán elveszíteni.

De akkor is félek :S Ja és még petting se volt, de megbeszéltük h most már nem tökölészünk azzal:D

Előre is köszi a normális válaszokat:) Szép estét!



2013. ápr. 23. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Rúgjatok be előtte, ne spilázd túl
2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

húha hát az nem biztos hogy jó ötlet:D bár nemtudom :S

sajnos mindenben ilyen vagyok, vizsgáknál is, mindenben:S

2013. ápr. 23. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
vizsgák előtt ne rúgj be, de szex előtt nyugodtan. :) najó nem muszáj annyira... de egy üveg pezsgőt megisztok az épp eléggé segít ellazulni. nopara
2013. ápr. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A pasid tisztában van vele hogy szűz vagy hamár egy évig várattad.Biztos oda fog rád figyelni, te meg úgysem azzal leszel elfoglalva hogy úr isten béna vagyok... ha jó az aktus jönnek magától a dolgok.Semmiképp se rúgjatok be, az első egy idióta...Persze megihattok egy -egy pohár valamit hogy kevésbé legyl feszült, de nem szabad lerészegedni, az nem lenne szép emlék...arról meg nem is beszélve lehet hogy semilyen emlék sem lenne xD
2013. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Nem vagy fiatal kis csitri, szereted de mégse tudja, hogy szűz vagy? Azért ez csöppet fura. Szerintem áktalában nem a nő kezdeményez ha egy éve vár rád akkor tuti hogy ő fog "kezdeni" gondolom erre vár 1éve
2013. ápr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Hát néha felhozta a témát, meg próbált kezdeményezni de igazából az elején mondtam, hogy még ne mert még csak pár hónapja vagyunk együtt stb... aztán a félév után meg mindig találtam vmi kifogást:\ nem volt okos dolog tudom de féltem mit szólna h még szűz vagyok, mert mi van ha nem akar egy tapasztalatlan lánnyal tökölészni?! de amúgy igen valószínűleg eléggé átlátszó voltam szóval lehet h tudja:D

2013. ápr. 23. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
gondolom ha szereted ő is szeret és szerinted egy év után azért mert elmondod h szűz vagy akkor meggondolja magát? ez szerintem egy fiúnak is öröm főleg ha nem 16 éves vagy hisz tudja h megbízol benne
2013. ápr. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Shai-Hulud ***** válasza:

"Hogy mi van, ha béna leszek vagy nem lesz neki jó... "

NYUGI!!! Nem leszel béna, és jó lesz neki. (És remélem nem csak neki!)


"Már azon agyalok, hogy egyáltalán hogy fogjuk elkezdeni..."

Ismét NYUGI, és ne agyalj. Egyszerűen csak hagyd, hogy történjenek a dolgok, úgy ahogy éppen jönnek. Ha szeretitek egymást, és vigyáztok egymásra, akkor nem lehet semmi probléma. Ne AKARJ csinálni semmit, csak azt tedd, amit szeretnél, és amit jónak találsz éppen akkor.


"Ő nem tudja, hogy szűz vagyok... De gondolom le fog neki esni."

Hát lehet, hogy észreveszi, lehet, hogy nem.

Nem mindig veszik észre a fiúk, ez sok mindentől függ. De ezen is felesleges problémázni.


"És akkor majd ő fog irányítani, ha látja hogy bénázok ?"

Valószínűleg igen, úgy olvasom, hogy ő már "gyakorlottabb" ezen a téren. Ne félj, majd kialakul a dolog, minden fog menni, ahogy annak mennie kell.


"Meg az óvszer....én ragaszkodom hozzá."

Ezt jól teszed. (Több okból is.) Ez viszont azt mutatja, hogy valóban nem ész nélkül csinálod a dolgot.


"Meg az első alkalomnál a srácok azért figyelmesebbek ? Gondolom ez is függ magától a személytől..."

Igen, ez így van, a személytől függ. Remélem, ő is szeret téged annyira, hogy figyelni fog rád.


Szóval harmadszor is NYUGI, bár tudom, ezt hiába mondom.

Ne félj, az elsőt is sokan túlélték már. :-D

Meg az utána következő többit is.

Gondolj arra, hogy JÓ LESZ, és hidd el, hogy utólag csak nevetni fogsz azon, hogy mennyire izgultál előtte...

De persze ez az izgalom is szép emlék lesz utólag, - ha tényleg vigyáztok egymásra.

2013. ápr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#8: jaj nagyon szépen köszönöm a válaszod :)) most egy kicsit megnyugodtam azért :D Egyébként igen, ő már eléggé tapasztalt :D Bár sose faggattam erről, de azért mindig is a lányok kedvence volt, annyit tudok h amikor sok ideig nem volt senkije azért kihasználta a helyzetet h olyan sokan odavannak érte :P de ennek már jó pár éve, azóta már sokkal normálisabb és figyelmesebb lett:) szóval remélem igazad lesz :)
2013. ápr. 23. 22:17
 10/15 anonim ***** válasza:
Nőként írom ,Ne aggódj annak idején én is Nagyon ideges voltam miatta ,aztán mikor tul estem rajta akor jött a gondolat,Hogy ennyi Az egész? Sokkal nagyobb dolgokat fűztem hozzá mint a valóság aztán kiderült,Hogy semmi extra
2013. ápr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!