Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem a szüzességemet,...

Elveszítettem a szüzességemet, de anyának nem mertem mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elveszítettem a szüzességemet pár napja egy olyan sráccal, akivel nem jártam együtt.Anyukámnak nem tudom, hogy elmondjam-e vafy sem, vagy csak akkor mondjam-e neki,ha lesz barátom? Szerintetek???
2013. ápr. 22. 07:47
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Elmondtad? :)

Szerintem a kapcsolatoktol fugg. En nem mondtam el anno.

2013. máj. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 garage store válasza:
A te szüzeséged nem ? Azt csinálsz vele amit akarsz.
2013. máj. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Csatlakozok egy-két előttem szólóhoz. Ha anyukáddal legjobb baratnő kapcsolatotok van akkor mond el neki nyugodtanb. De ha anyukád halad a korral és megértő akkor is elmondhatod neki, de viszont ha még a múlt században él ilyen téren akkor inkább tartasd magadban és nem lesz belőle balhé.

Én ugyan ezt csinálom.. Sajnos az én anyukám se halad a korral és szinte kötelezőnek tartja hogy mindent elmondjak... Szinte már egy csók is bűn nála... :/

2013. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat! Elmondtam neki nem rég és egész tűrhetően reagálta le a helyzetet! :) Jobban érzem magam, hogy elmondtam neki!
2013. júl. 28. 12:48
 25/25 anonim ***** válasza:
:-)
2013. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!