Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszítettem a szüzességemet,...

Elveszítettem a szüzességemet, de anyának nem mertem mondani. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elveszítettem a szüzességemet pár napja egy olyan sráccal, akivel nem jártam együtt.Anyukámnak nem tudom, hogy elmondjam-e vafy sem, vagy csak akkor mondjam-e neki,ha lesz barátom? Szerintetek???
2013. ápr. 22. 07:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
attól még leírtam a véleményem,mond el nyugodtan remélem jól felpofoz...
2013. ápr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik értelmesen és nem bunkó módon válaszoltak.:)
2013. ápr. 22. 09:24
 13/25 A kérdező kommentje:
mondtam, hogy nem bántam meg, de mindegy...csak nem tudtam eldönteni, hogy elmondjam-e neki..ennyi..de nem állok le senkivel veszekedni.:) szép napot! :)
2013. ápr. 22. 09:44
 14/25 anonim ***** válasza:
32%
KERESD MEG!!!!!
2013. ápr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
köszönöm ezt a hasznos választ.xdd
2013. ápr. 22. 09:57
 16/25 anonim ***** válasza:

És mi volt a dologgal a célod? Mi értelme volt?

Mert, ha elmondod, akkor lehet ezeket a kérdéseket ő is meg fogja kérdezni.

2013. ápr. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

ha jól érezted magad, akkor örülj neki. szerintem az ilyen dolog max a legjobb barátnőnek ecsetelendő. aki hasonló titkokat árul el neked :-)

Az anyukák, de az upukák is főleg a lányukat nagyon szokták védeni, és hiába mondod, hogy te akartad az ő szemükben a srác egy undorító szemét gazember lesz. te meg jó esetben egy csábító áldozata, rosszabban pedig ....háát... szóval nem az apák álma.

2013. ápr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
igen...igazatok van.:) köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 22. 12:53
 19/25 anonim ***** válasza:

Ezt sosem értettem... Minek elmondani neki? Én sose mondtam el anyukámnak az ilyesmit. Oké, nyilván már tudja, hogy nem vagyok szende szűzleány, mert ő finanszírozza az anti-bébi bogyóimat, de ettől függetlenül fogalma sincs róla kivel, mikor, hol, hogy, hány évesen vesztettem el. Ilyesmit tényleg csak a barátnőkkel beszél meg az ember. Persze, az más tészta, ha olyan a viszonyotok, de feltételezem, nem úgy van, mert akkor meg nem lennél gondban, és el mernéd neki mondani.

Amúgy meg, nem értem, miért lenne az "anyumnak/apumnak elmondom" dolog a szex feleősségteljes utókövetkezménye? Mármint, amit itt mondtok, hogy ha elég okos volt szexelni, meg blabla. Nem attól lesz érett vagy felelősségteljes, hogy részleteiben elecseteli anyucinak az első aktusát... A szülőkkel azért igenis elég kínos erről társalogni, ahogy az is kínos, ha hallod őket kellemes időtöltés közben a másik szobából... A szüleid, nem a haverok, és mivel már szexeltek ők is, plusz valószínűleg nem hülyék, egy idő után már gondolják, hogy a picike csöppség gyerekük nem olyan kicsike már, és tudja, mire használhatja a lába közti akármit.

2013. máj. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Az en anyukam azt hiszi az elso komoly baratommal vesztettem el, de sokkal elobb.. Es nem volt szerelem. Nem orulne, ha tudna az igazsagot.
2013. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!