Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok menyire fáj a első szex?

Lányok menyire fáj a első szex?

Figyelt kérdés
'8 vagyok és hát már sok ideje járunk a párommal és it a ideje a szexnek még szűz vagyok de nem is tudom mit tegyek ha eljutnánk oda :/
2013. ápr. 18. 20:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
18,nem?
2013. ápr. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen 18 csak akad a billentyűm :)
2013. ápr. 18. 20:17
 3/11 anonim válasza:
ez attól függ, hogy mennyire tudod elengedni magad és mennyire élvezed
2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dickharta válasza:
még nem vettel el magadnak valamivel?! hihi
2013. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok nem vagyok olyan mint 2 lüke barátnőm hogy megujaza magát XD
2013. ápr. 18. 20:26
 6/11 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem maradj is szuz azokbol itelve amiket irtal eleg balf@sz lehetsz most komolyan "ket luke baratnom" honan szeditek ezeket a kifejezeseket, na meg h ujaljak magukat, s akko' mi van?

Adok egy jo otletet szerintem meny el apacanak;)

2013. ápr. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ideje lenne már a első szexnek mert már sak én vagyok szűz és nem kedvelem megujjazni magam meg nem akarom emrt az már nem lenne a igazi :/
2013. ápr. 18. 20:47
 8/11 anonim válasza:

Nekem kicsit fájt, de szerencsére nem véreztem. Pár pillanatig fájt, de utána egész kellemes volt, el is tudtam engedni magamat.

Amúgy meg abban nincs semmilyen szégyellni, vagy megvetnivaló, hogy a barátnőid megujjazzák magukat. Ez teljesen természetes, hogy mindenki maszturbál. A válaszodra pedig annyit, hogy ne azért feküdj le valakivel, mert már te vagy a baráti társaságban az egyetelen szűz. Ez elég gyerekes felfogás...

2013. ápr. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehát változó hogy kinek hogy fáj de miután átszakad a szűzhártyám már nem fogom érezni a fájdalmat? :)
2013. ápr. 19. 14:31
 10/11 anonim ***** válasza:

"Még szűz vagyok nem vagyok olyan mint 2 lüke barátnőm hogy megujaza magát XD"... véleményem szerint teljesen természetes, h ha egy lány önkielégítést végez, miért kéne "lükének" lenni ehhez?? kicsit el vagy tévedve. de mindegy, végül is nem ez a lényeg.

első alkalommal legyen sok előjáték, engedd el magad teljesen (sztem igyatok egy kis alkoholt is, h tényleg lazák legyetek és kicsit elkezdjenek a gátlásaitok felszabadulni). kapcsolj ki mindent a fejedből, csak a párodra és magadra koncentrálj, és felejtsd el azokat a gondolatokat, h "mi van, ha nem tetszik a testem neki?".. ettől csak rosszabb lesz a helyzet. a párod azért van veled, mert szeret, ezt ne feledd el! :)

nekem am kicsit fájt, kicsit vérzett is, mivel nálunk kevés volt az előjáték és nem izgultam fel eléggé.

2013. ápr. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!