Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy fiú barátom felajánlotta...

Egy fiú barátom felajánlotta (megkért), hogy lenne az első partnerem. Ő 19, én 15?

Figyelt kérdés
visszautasítottam, én akkor szeretném elveszíteni ha szerelmes vagyok,és késznek érzem magam rá..fiúkkal még nem gondolkoztam el rajta, lányokkal viszont igen...szerintem biszex vagyok(nem kell negatív komment), de járni nem tudnék lánnyal. fiúval igen, meg szexelni is. miért vágyom rá, hogy kiderüljön hogy van valaki a közelemben, lány, ismerős, akivel együttlehetnék?

2013. ápr. 9. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én simán belemennék
2013. ápr. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne fogadd el a felajánlásást mert csak meg akar fektetni

18f

2013. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

Ne tedd meg! Nagyon megbánnád. Én is bánom már, hogy anno megadtam magam a pasimnak, pedig mi jártunk már egy ideje. Okos legyél! :)

Ez a csajos dolog meg nem feltétlen azt jelenti, hogy bi vagy. Egyszerűen még csak most alakul ki benned, hogy ki is vagy. :)

2013. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon lovagias fiu barátod van. Csak ugy ingyért felajánlotta, hogy megdug? Nemes önzetlenség. De inkább a kutyádat ajánld neki.
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%
Azt mondod lánnyal nem lennél képes járni. Akkor meg mi a fenének vársz lányra? Menjél már...
2013. ápr. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem nagyon fiatal vagy még ahhoz is,hogy kialakuljon teljesen a nemi identitásod és a szexhez is.

Egy fiú baráttal meg amúgy sem feküdj le majd pár év múlva komoly kapcsolatban a szerelmeddel, hidd el nekem sokkal jobban jársz ha vársz.

2013. ápr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

7-es: 15 évesen bőven tisztában lehet már lenni ezzel, bár ez értelmi szinttől is függ.


Egyébként meg a nemi identitás azt jelenti, hogy valaki férfinek vagy nőnek érzi-e magát. Az, hogy melyik nemhez vonzódik, az az orientáció.

2013. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ráérsz még, legalább egy évet!
2013. ápr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerelem nélkül ne tedd meg!!!
2013. ápr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az "egy fiú barátodat" pattintsd le, ezt teljesen jól tetted. Igen, szerelmesnek és késznek kell lenni az elsőre, az ne csak egy félig-meddig ismerős szexpajti legyen. Vigyázz magadra, olyannal kezdj, aki szintén vigyáz rád, félt téged.

A szexualitásodat pedig fedezd fel őszintén, ismerkedj, keress kapcsolatokat, és majd alakul az élet, még nagyon sok időd és lehetőséged van előtted, kudarcokkal és boldogsággal együtt.

2013. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!