Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tennél, ha a barátnődről...

Mit tennél, ha a barátnődről kiderülne, hogy szűz, pedig korábban azt mondta, volt már pasival?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
szerintem ennek csak örülni lehet...
2013. ápr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
megkérdezném, hogy miért hazudott. persze szépen
2013. ápr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekelne, miért hazudott.
2013. ápr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, hogy nem bízott bennem, pedig aki megismer, az tudja, hogy nem szoktam leharapni senkinek a fejét. Na jó, néha előfordul, hogy kisbaltát állítok az illető hátába, ha megérdemli, de egyébként nem vagyok vérengző. Mondjuk ha a lány bocsánatot kérne a hazugságáért, és meg tudná magyarázni, akkor valószínűleg megbocsátanék.
2013. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagy probléma!
2013. ápr. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
51%
Lehet nem örülnék.
2013. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Fiúk!!! Szerintetek mégis miért mondta? Azért mert félt... Inkább azt beszéld meg a barátnőddel, hogy mi az oka a félelmének, és nyugtasd meg!!! Ahelyett, hogy a hazugságon akadsz fenn!!!
2013. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a jobbik verzió. Gondolja bele, ha azt hazudná, hogy szűz majd kiderülne, hogy mégsem. Persze hazudni nem szép dolog.
2013. ápr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!