Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nők felé hogyan kell közeledni...

Nők felé hogyan kell közeledni, hogy ne csak barátként tekintsenek rám hanem több is legyen belőle?

Figyelt kérdés
Eléggé vissza húzódó vagyok sajnos és nem tudom hogy kell kialakítani egy kapcsolatot egy lánnyal.. ebből a vissza húzódottságból szeretnék kitörni valahogy szeretném ha megosztanátok 1-2 tapasztalattal hogy ilyenkor mit kéne csinálni.
2013. ápr. 2. 11:46
 1/4 A kérdező kommentje:
18/f
2013. ápr. 2. 11:47
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne legyél visszahúzódó és növessz tököt!

Ha már ezt kérdezni kell, hogy kell egy nőhöz férfiként közeledni, ott a hiba az ön készülékében van.

2013. ápr. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélgess velük? Valamiről elkezdesz beszélgetni, aztán mondod, hogy örültem a beszélgetésnek, valamikor megismételjük? Mondjuk hétfőn a tescoban?
2013. ápr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kriztián válasza:
Figyu csak annyit kell tenned öcsipók hogy légy önmagad és ha kell egy kis extrával ha kell csinálj valami merészet hogy elnyerd őt,vagy csak simán mondd el neki hogy mit érzel
2013. ápr. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!