Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Merjek közeledni a barátom...

Merjek közeledni a barátom felé? Két nemiszervvel rendelkezem. Többi lent.

Figyelt kérdés

Még sosem voltam fiúval. A barátommal lassan 7 hónapja együtt vagyunk, és eddig nem is volt semmilyen szexuális aktus köztünk. Valószínűleg azt hiszi, hogy tesztelem és váratom őz. Az igazság azonban az, hogy én már nagyon kívánom a szexet, de nem merek közeledni a "bajom" miatt. Igazából én már elfogadtam magamat ilyennek. Nehéz volt.


A szüleim nem dobtak el maguktól mikor megszülettem. Ezért örökre hálás leszek nekik. De nem merek közeledni a barátom felé, mert félek attól, hogy mit fog reagálni ha megtudja, hogy két nemiszervem van. Tudnátok valami tanácsot adni?


19/L


2010. nov. 5. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
azt hogy? :O mármint ilyen is,meg olyan is?
2010. nov. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
úgy érted h 2 vaginád vagy 1 vaginád meg péniszed vagy 2 péniszed v hogy?
2010. nov. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
ezt kérdeztem én is -.- (első)
2010. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
hermafrodita vagyok.
2010. nov. 5. 20:41
 5/21 anonim ***** válasza:
2 p*na vagy 1 p*na, 1 f*sz
2010. nov. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
94%

Magyarul hermafrodita?

Ha a kérdés nem kamu, akkor én azt gondolom, hogy sürgősen meg kellene ezt beszélned vele, mert különben igencsak meg fog ilyedni, ha csak szimplán szembesülne vele.

Közhely, de igaz, hogy ha szeret, akkor így is szeretni fog, viszont nem biztos, hogy egyből el fogja tudni fogadni vagyis inkább megemészteni.

Szóval az én tanácsom, hogy minél előbb beszélj vele!!

2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
szerintem megérti, és ha nem akkor nem lett volna hosszú kapcsolat amúgy sem, ha szereted télleg akkor ne titkolózz elötte szerintem
2010. nov. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
fééék
2010. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Egyszerűen mondd el neki.
2010. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
el kell neki mondanod, de nagyon vigyázz rá h h mert elsőre tuti poénnak veszi és az neked nagyon rosszul esne. Tehát vezesd fel a dolgot, h megértse, ez nem vicc.
2010. nov. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!