Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi izgat fel titeket fiúk...

Mi izgat fel titeket fiúk szexuális téren? (Szűz fiúk is érdekelnek) 17/L

Figyelt kérdés

Érdekelne pár módszer, ami tuti azt váltja ki a barátomból, hogy felizgatja. Gondoltam ilyen hassimogatásra, nyak puszilgatásra. De hol simogassam vagy hogy? Nem akarom egyből le*pni, meg ilyenek. Csak..hogy.. felálljon neki. Máshogy nem tudom leírni.

(Kíméljetek, a vigyél neki sört, meg kaját, ég a ház! dolgoktól)



2013. ápr. 2. 01:20
1 2
 11/20 Christian Death ***** válasza:
0%
Hat ha peldaul elkezdened magadat nyalatni a kutyaddal, arra biztosan folizgulnek..
2013. ápr. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Gratulálok ha ilyen igényes vagy..kutyával.

Sajnállak hogy ilyen magányos vagy, hogy erre vagy szorulva...de nem magadból kéne kiindulni.

2013. ápr. 2. 01:38
 13/20 anonim ***** válasza:

Hát pedig Kérdező jobb lenne, ha Christian Death-re lennél "rászorulva".


F25

2013. ápr. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Osztom a 10-es válaszát. Biológia órán taníthatta volna a tanár, ha egy férfinek feláll és nem sül el az szövődményeket okozhat. Ne akard a barátodat időelőtt az urológiára küldeni. És ez nem kamu, nézd meg a vonaton, hogy 50 felett a férfiak állandóan a budira járnak.
2013. ápr. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem kell levetkőznöd, inkább öltözz úgy, hogy kiemeled, ami a legformásabb rajtad. Főleg akkor hatásos, ha nem számít rá...
2013. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

én már egy kar simizéstől felállok xd

F19 szűzike

2013. ápr. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
engem az izgat fel, amikor látok a csajon egy barca mezt, vagy sálat, akkor már teljesen elcsöppenek.
2013. ápr. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan a nők, szexuális téren is, de főleg a pucér nők. Fel akarod izgatni, de nem akarsz levetkőzni? Paradoxon.
2013. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
mert mért volna paradoxon? bújj hozzá szorosan... nyomd neki a melled vagy érd el, hogy taperoljon le úgy rendesen és tuti feláll neki... de ha szenvedélyesen lesmárolod és puszilgatod a nyakát az is hatásos... és úgy tudod tesztelni, hogy felállt-e már neki, ha közben hozzá simulsz az ölelésben és a testeddel érzed, hogy van-e valami kemény a gatyájában vagy nem... és mindezt bőven lehet ruhában
2013. ápr. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Rengeteg módon felizgathatod...váratlanul smárold le, bújj oda hozzá, simogasd a combját, kezd el masszírozni a hátát, a vállát stb. De akár egy pillantással is felizgathatod.:D
2013. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!