Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valakitől megkérdezzük...

Ha valakitől megkérdezzük neten, hogy szűz vagy, akkor ebből a válaszból mit vonhatunk le?

Figyelt kérdés
"elég ha én tudom" tudom, hogy aki ért a pszichológiához, az a válaszokból tud következtetni az igazi válaszokra :D

2013. ápr. 1. 15:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj pszichológiát...
2013. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azt hogy egy bunkó aki megkérdezi és semmi köze hozzá

20L

2013. ápr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Attól függ.. Ha fiatalabb akkor valószínűleg már nem az és azért írja ezt. Ha idősebb akkor pedig szégyenli hogy még szűz.
2013. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az hogy semmi közöd hozzá, és még nem tart ott a kapcsolatotok hogy elmondja neked az igazat.
2013. ápr. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez csak egy kérdés hülye lányok! attól még hogy ti még azok vagytok, nem kell a kérdezőnek támadni a 3. válaszoló adott eddig csak rendes választ neki köszi!
2013. ápr. 1. 15:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a válasz épp semmit nem jelent, lehet hogy szűz de lehet hogy csak te nem próbáltad föl.
2013. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tudod ki a h.ülye barom
2013. ápr. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig a többi válaszolónak volt igaza: épp azt jelenti, hogy lófa.sz közöd nincs hozzá.


25/N

2013. ápr. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól mert te idióta vagy és nem tetszik a válaszok többsége, attól még azok jók és megállják a helyüket.
2013. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!