Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki szűz, és elősször...

Egykirály csávó kérdése:

Ha valaki szűz, és elősször fekszik le valakivel aki úgy tudja hogy már nem az, le lehet ezt bonyolíttani ugy is hogy ne vegyen róla tudomást?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni ha lefekszel valakivel szüzen akkor el e lehet kerülni azt h ne tuddja meg h ő volt az első?
2013. ápr. 1. 12:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Annyira szerintem nem lehet takargatni. Ez olyan, mintha életedben először ülnél volán mögé, de 100 km-t le kell vezetned.
2013. ápr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy jó kapcsolat alapja az őszinteség, mondd meg nyíltan, hogy szűz vagy.

Gondolom lány vagy, nem igazán lehet ezt elrejteni, de szerintem nem is szükséges.

2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Észre fogja venni, meg fogja érezni, hogy még nem vagy gyakorlott ebben a témában.
2013. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az előbb te még 5 csajt dugtál egyszerre..

Aprócska logikai bakit észleltem:D

2013. ápr. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ember,ha szűz vagy akkor csak először tudsz lefeküdni valakivel
2013. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nevedből itélve fiú vagy. Ebben az esetben lehet épp nem fog rájönni voltál-e lánnyal avgy csak még nincs tapasztalatod és azért nem vagy olyan jó. Az tuti hogy nem elszel nagy csődör azért ezt kell gaakorloni. a fiúk 99%-a túl gyorsan elmegy az elején és ezt csak hosszas gyakrolással, lehet orvosloni. Azt mindenképp érezni fogja hogy tapasztaléatlan vagy, már ha ö tapasztalt a dologban.
2013. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!