Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm miért sértődött...

A barátnőm miért sértődött meg ezen? Elmondtam neki, hogy nem vagyok szűz.

Figyelt kérdés
17 évesek vagyunk egyikőnknek sincs barátja én meg már vagy egy éve nem vagyok nem vagy szűz. Nem tartottam olyan lényegesnek elmondani neki, de feljött a téma én meg elmondtam aztán elkezdett faggatni kivel, hol, mikor, miért, milyen volt, volt-e orgazmusom, aztán én meg ködösen elmondtam dolgokat, de semmi konkrétat. Azt, hogy kivel még csak utalásokat sem tettem rá és most nem szól hozzám tök megvan sértődve. Miért viselkedik így?
2013. ápr. 1. 01:10
 1/6 anonim ***** válasza:
24%

Mert egyszerűen irigy rád.Ez nem biztos,hogy negatív,mert csak annyit jelent,hogy ő is akarja már..de nem ellened szól az irigység.


17/L

2013. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%

Vagy lehet hogy úgy érzi nem bízol meg benne annyira hogy elmond.

És ezért haragszik.

2013. ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h irigység, de az is lehet, h ha régóta vagytok barátnők (régebb óta mint 1 év) és a barátság ideje alatt nem mondtál el neki egy ilyen fajsúlyos dolgot (valószínűleg számára van jelentősége), akkor úgy érzi, nem vagy őszinte barátnője. Főleg ha a szextéma szóba került már és te "lapítottál".
2013. ápr. 1. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Valószínűleg azért , mert fordított esetben ez a dolog lett volna számára olyan fontos hogy elmondja neked Ezért úgy érzi kihagytad valamiből titkolóztál elötte stb
2013. ápr. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, fordított helyzetben lehet te lennél az első akinek elmesélné, de szerintem akkor is paraszt dolog csak úgy kibeszélni az ilyesmit másoknak - legyen az a személy akár a legjobb barátnőd is. Szóval úgy gondolom, hogy nem te vagy a hibás.
2013. ápr. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Meg ha meg már elmondtad, nyilván tudni szeretné a részleteket, hiszen fontos a feltétel nélküli bizalom. Mivel ha megbízol benne, akkor legalább most, ha eddig nem tetted meg, elmondhatnád neki azokat a bizonyos mocskos kis részleteket, vagy úgy érzi, nem bízol meg benne.
2013. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!