Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha valaki 14 évesen szűz?

Gáz ha valaki 14 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Tegnap a rádióban hallottam, hogy sokak szerint gáz ha egy 14 éves lány szűz. Meg itt is olvasgattam és sokan azt írták, hogy gáz.De ez még abban is érdekes, hogy sok más ember meg azt mondja az a gáz ha valaki 14 évesen nem szűz. Szerintem szánalmas ha valaki 14 évesen nem szűz.De most akkor lehet én vagyok a szánalmas mert szűz vagyok..

14/L



2013. márc. 23. 11:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pontosan... erkölcstelen a világ... és gondolj bele, mi lesz abból a csajbol aki 14 évesen minden pénteken seggrészegre issza magát és a pinája már rongyos a sok kúrástól, és közben jobb esetben csak a könnyű drogokat fogyasztja... MÁRPEDIG MA EZ A NORMÁLIS! Ezért lesz egyre ostobább az átlag ember (tisztelet a kivételnek).
2013. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
JÉZUSOM DEHOGY GÁZ! az gáz h iyleneket kérdezel:O
2013. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!