Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gáz ha valaki 14 évesen szűz?

Gáz ha valaki 14 évesen szűz?

Figyelt kérdés

Tegnap a rádióban hallottam, hogy sokak szerint gáz ha egy 14 éves lány szűz. Meg itt is olvasgattam és sokan azt írták, hogy gáz.De ez még abban is érdekes, hogy sok más ember meg azt mondja az a gáz ha valaki 14 évesen nem szűz. Szerintem szánalmas ha valaki 14 évesen nem szűz.De most akkor lehet én vagyok a szánalmas mert szűz vagyok..

14/L



2013. márc. 23. 11:16
1 2
 1/12 SzabóBarbi válasza:
64%
Egyáltalán nem gáz, sőt szánalmas az aki már 14 évesen nem szűz..
2013. márc. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
69%
NEM! Szerintem az a gáz ha valaki nem az..
2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Azt én is hallottam,de azt azért tedd hozzá,hogy ezen ők is ki voltak akadva.

Amúgy egy anyuka írt listát,hogy mi a "ciki",de az a nő sem volt ép.

2013. márc. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz az. Másképp megfogalmazva: attól, hogy hülye a világ, neked még nem kell hülyének lenned.
2013. márc. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az a gáz, ha 14 évesen már valaki nem szűz. Bár sajnos egyre többen vannak, akik ennyi idősen már nem szüzek és ezáltal azt sugallják, hogy mindenki más se legyen ennyi idősen az, de valójában 14 évesen már nemi életet élni, szerintem nagyon korán van.
2013. márc. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem is leszek buta! Ha egyszer szerelmes leszek ha 20 évesen ha később vagy előbb akkor szeretném elveszíteni.Nem ilyen kis egy éjszakás kalanddal mert azt akkor bánhatom örök életemig..
2013. márc. 23. 11:25
 7/12 Gyakori Ferenc ***** válasza:
87%
Szerintem is az gáz, ha 14 évesen már nem szűz. Persze nem én bajom, nem engem fognak kikapartatni 15 évesen, na de mind1. Szerintem 14 évesen a ! ! GYEREKEK ! ! még foglalkozzanak a barátokkal, játékokkal, iskolával. Nem hemperegni. Undorító, felháborító hova süllyedünk.
2013. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ilyenek régen is voltak és lesznek is

de ez nem gáz, az a baj ettől hiszik, hogy nagyok, közben olyan gyerekes, hogy az már szánalmas N

2013. márc. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még 20 évesen se gáz egy lánynál. Amúgy sem divatra kell menni,hanem érzésre. Ne mások kedvéért tedd meg,hanem mert úgy érzed. Amúgy szerintem az a ciki ha valakin 14-16 éves korára végigmegy már jó pár ember.. :S

16L

2013. márc. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha egy 14 éves takony,seggrészegre issza magát a bulikban,és baszik,minden pasival.Na ez a gáz!Nem az,ha valaki még szűz.
2013. márc. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!