Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüz vagyok még elmultam 19...

Szüz vagyok még elmultam 19 és félek. Nagyon fog e fájni? Hogyan viselkedjek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 21:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
93%
Mielött nekiláttok a szexnek, csinálj 10 guggolást és 5 felülést! Ez ellazitja az izmokat. Majd járd el a kacsatáncot és mielött a barátod benyomja neked kiáltsd 3x egymás után hogy nem halok bele. Ez önbizalmat ad.
2013. márc. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előző :D

Nah, h én viszont visszatereljem komolyabb mederbe a dolgot... tényleg, ahogyan javasolták, az előjáték főleg kezdő lányoknak fontos. Ha előbb felizgat téged a párod, lazulsz tőle. Az izmaid is, a szorongásod is oldódik. Ettől még lehet ,h fájni fog picit, akár az első 10 szeretkezés is, neadjisten' nem kizárt, hogy még utána levő néhány aktuson is egy picit. DE még ha fáj is egy picit, a dugás élvezete sok lánynál jelentősen kompenzálja azt (ha meg mazochista vagy, extra élvezetben lesz részed ;) ). De komolyan, előjáték, kényeztessen a fiú téged (akár te is őt), mielőtt beléd hatol, és több lesz az élvezeted a dugástól, mint fájdalmad. Idővel meg úgy is tágul a hüvelyed. ritka, de van, akinek már elsőre se fáj.

Vérzés se feltétlen jelentkezik, bár többnyire jellemző, de csak mint mensinél, és persze közel se napokig. ;)


f/35

2013. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Szia:)

Nagyon fontos amit írtak, hogy jól nézd meg, ki lesz az első.

A fájdalom-ha lesz egyáltalán-nem nagyobb, mint amikor véletlenül lehorzsolod egy kicsit a bőröd. Ami miatt nagyobbnak tűnhet, az az, hogy az illető nem tud ellazulni-de hát ki tudna ilyen helyzetben, nem igaz? Senki nem jógamester 19 évesen.Ezek jó taktikák szerintem: nyugodt helyszín, bezárt ajtó, kellemes zene, hosszú előjáték, használjatok síkosítót, Te legyél az irányító. A fiú fokozatosan, lassan hatoljon be- ez is segíthet. És fontos, hogy az elsőtől ne várj nagy csodákat, főleg magadtól. Ez is egy olyan dolog, amit meg kell tanulni.

Egy öregasszony

2013. márc. 19. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!