Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elítélendő számotokra ha egy...

Elítélendő számotokra ha egy lány 16-17 évesen veszti el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor mért?
2013. márc. 16. 21:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem,ettől már jóval hamarabb elveszítik de az se érdekel.13 éves korig szerintem még nagyon gáz,14 az határeset,15-től szerintem már oké
2013. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
a kérdésben lévő kislány 15 éves és jogos volt,hogy ha nagylány volt a szexhez később is legyen az,és a tabletta az nagyon káros főleg ilyen fiatalon, az is jogos volt,az más kérdés hogy azért rendesen is el lehetne mondani
2013. márc. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem ítélek el senkit szexuális élet alapján.
2013. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Szerintem ez normális, 16 éves kora után nagyjából már megérett a szexre, bár agyilag nem biztos. Ha nem fekszik össze mindenkivel akkor normális. Én 15 évesen vesztettem el, most 20 vagyok és azóta is azzal az emberrel vagyok, akivel elvesztettem.
2013. márc. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
elítélendő? esetleg követendő példa :) a barátnőm/17 (ezzel együtt természetesen én is) várunk, nem szabad a statisztikára hivatkozni. Akkor lesz az első, amikor lesz, botorság lenne elrontani egy rossz időzítéssel.
2013. márc. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17 évesen a megfelelő.
2013. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!