Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz az, hogy miután egy lány...

Igaz az, hogy miután egy lány elveszíti a szüzességét nőiesebb lesz (meglátszik rajta vagy valami hasonló)?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat!

2013. márc. 16. 16:41
 1/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy egy kicsit butácska kérdés...
2013. márc. 16. 16:42
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
szerintem úgy vonzóbb egy lány, ha szűz. a tekintetéből látszik. ezért is van annyi önbizalomhiányos fiú, mert a lányok már nem néznek rájuk úgy, mint akitől kapni tudnának vmit, amit még senkitől. szerintem a szűz nőiesebb, mert a férfire jobban férfiként tud nézni. a nem szűz meg: ja, csak egy fiú,és?
2013. márc. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Hát,a szűzlányok lányosak,mármint kislányosak.Ha szexeltek más,akkor nőiesebben fognak viselkedni.

És mint valami drogra,úgy rá kapnak...

Ha nem is sokban,de változnak.És nem mindenki veszi észre,csak az olyanok mint én.

Számomra különös,hogy nem mindenki veszi észre a másik által kiadott jeleket,amiből lehet tudni,ő milyen ember.Ez írásban,beszédben,mozgásban,mindenben látszik.De a többség ezekre vak...

A többség nem veszi észre a szűz-nem szűz dolgot.

2013. márc. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%

Magabiztosabb lesz - végre ő is tud valamit, amiről már annyit hallott.

Boldogabb lesz, feltéve hogy kiegyensúlyozott a szexuális élete és szerelme is van, akivel boldogok - ami meglátszik rajta.

2013. márc. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
A nőies viselkedést sok minden befolyásolja, pl. a neveltetés és az identitástudat. A nem szűz lányoknak annyi a kisugárzásuk, hogy úgy tekintenek a férfira, mintha nem is férfi lenne, hanem akármi más, mert már nem tudná férfi megadni nekik azt, amit már megkaptak férfitól. Ez első alkalom előtti egészséges kíváncsiság látszik rajtuk, ez lehet, hogy kislányos, de szerintem nőies, aranyos, vonzó, vonzóbb, mint ahogy a nem szűz lányok átnéznek a férfin.
2013. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
ja, hát igen. egyáltalán nem biztos, hogy mert nem szűz, még kapcsolata is van és szexuális élete. ami jó-e, vagy nem jó, döntse el mindenki maga.
2013. márc. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Egy nő élete és viselkedése nem változik meg csak azért, mert már szexelt valakivel. Sajnálom, de egy pasi farka nem bír ilyen fontossággal. Az orgazmus viszont ráül a nő kisugárzására.

De nem minden szűz lány viselkedik úgy, mint egy 12 éves fruska, és nem minden nem szűz lány hempereg napi szinten más pasival. Aki kacér, az d.gatlanul is az.

2013. márc. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem nem lesz nőiesebb bár sok buta 13-15 éves azt hiszi attól,hogy szexel ő már érett nő...
2013. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!