Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális hogy e miatt parázok?

Normális hogy e miatt parázok?

Figyelt kérdés

Még nem tervezzük a barátommal, hogy szeretkezünk, mert időnk mint a tenger, de elgondolkodtam azon hogy mi van ha a gumi kilyukadna? Írták itt páran, hogy kiszakadt most mit csináljanak, meg stb.

Mert ha így lenne akkor én nem tudnám elvetetni a babámat, de még vannak céljaim és fiatal vagyok az anyasághoz..

Tudom hogy van esemény utána tabletta, de ha nem vesszük észre? Sőt, láttam műsort is arról hogy már csak nagyon későn vették észre hogy terhesek...szóval, én beparáztam a dologtól...

Ugye nem szakad ki ilyen könnyen a gumi?



2013. márc. 9. 23:18
1 2
 11/11 anonim válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján 2 dolgon múlik. Először is tényleg jól meg kell választani az óvszert. Az ilyen "leheletvékony" meg hasonszőrű gumik elég hamar kiszakadhatnak. Én nem ajánlom hogy kísérletezzetek vele, mert ha kiszakad, azt nem is nagyon lehet érezni. Az óvszer márkájára vonatkozóan... hát nem is tudom. Általában Masculan-t használunk, ez mindig bevált. Kivéve az ultra vékony. Elég hamar kiszakadt, és még nem is kellett nagy erőhatás hozzá. De egyébként használtunk már olcsóbb gumikat is, ezek is mind egyben maradtak.

A második, és szerintem legfontosabb: minél hosszabb az előjáték, "annál nedvesebb a cicus". Nem árt egy kis időt szánni a ráhangolódásra, hiszen nemcsak kellemesebb így az együttlét, hanem a hüvely nedvesedése által csúszósabbá is válik, így a gumi nem feszül meg, és nem is szakad ki. Persze ha esetleg valakinél nem segít a természetes izgalom fokozás, használható esetleg nyál is (nem feltétlen gondolok itt az orális dolgokra), vagy akinek ez visszataszító, ajánlom még a síkosítót. Ezek nem túl olcsók, kb olyan 1600 Ft körül van a legolcsóbb, ami már azért nem is rossz, de viszont nagyon sokáig elég, mert csak kevés kell belőle. Ízesített változatban is kaphatók, szóval a többit a fantáziátokra bízom... Viszont arra figyeljetek, hogy a lejárati dátum után ne használjátok fel (valamint felbontás után ne sokáig tároljátok), mivel ez is megromolhat, és így felhasználva kellemetlen tüneteket okozhat mindkét félnél. :/

2013. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!