Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valószínű hogy holnap össze...

Valószínű hogy holnap össze jön a dolog. De kicsit parázok hogy szar leszek. Egy jó sör előtte feloldaná a gátlásokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok ne nevessetek ki, de 17 éves fiú vagyok és még nem szexeltem.:S Előjáték meg ilyesmi volt de szex még nem. Attól parázok hogy esetleg korán elmegyek vagy nem tudom mitől parázok..:$ Valami jó tanács? előre is köszi:)
2011. júl. 18. 17:52
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sosav tuti oldja a gatakat!
2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
ÁÁÁÁÁ szerintem az alkohol nemjó semmire......én először ittam életemben mikor összejöttem a szerelmemmel.....nem is keveset ittam......egy ideig jó volt de amikor kellett volna hogy hasson semmit nem éreztem belőle....pedig ekkora mennyiségtől már részegek is lettek páran....én meg elsőre nem éreztem semmit.....csak másnap voltam padlón a másnaposságtol :/ de ez egyénfüggő is :) de ha túl sokat iszol nem fog felállni ;)
2011. júl. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, és szerintem ne igyál. :)

Inkább verd ki előtte pár órával, hogy ne legyél úgy rápörögve, mint aki x napja nem... szóval érted. ;-)

Aztán csak nyugi, minden rendben lesz.

2011. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oké, köszi szépen a válaszokat... remélem minden simán megy majd:)
2011. júl. 18. 18:07
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Nem is voltál részeg, akkor honnan tudod, hogy milyen negatív és pozitív hatásai vannak? Nagyon nem bírom az ilyen laikusokat.

2011. júl. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Hát nem leszel először túl menő, de majd belejösz. Az első ilyen, a második is, a harmadik talán már jobb, de a 100-adik után már kit érdekel?!
2011. júl. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Semmi szükség alkoholra :) Valószínűleg hamar elmész majd, de ez így szokott lenni elsőnél. De az elsőt követi a második, harmadik... :)
2011. júl. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2011. júl. 19. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!