Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 évesen veszítettem el a...

19 évesen veszítettem el a szüzességemet. Nagyon későn történt?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom azon, hogy a mai átlaghoz képes én milyen későn veszítettem el a szüzességemet. Ma az átlag 14 éves kor, én pedig már elmúltam 19, amikor először sor került rá. Egyébként én 28 vagyok, és ez már akkoriban is "késeinek" számított, habár akkoriban átlagban 16 évesen veszítették el a lányok. Minden barátnőm ezzel nyaggatott, hogy de gáz, hogy én még szűz vagyok. Amikor 16 lettem, akkor egyenesen azzal traktáltak, hogy most már illő lenne pasit találnom, akivel végre elveszíthetem. Volt egy barátnőm, akivel nem találkoztam egy ideig. 18 voltam, mikor újra egymásba botlottunk és azt kérdezte, hogy na, megszabadultál már attól a kis plusz valamidtől? Mintha betegség lenne, komolyan:D Kínomban márt azt hazudtam neki, hogy igen, csak hogy hagyjon már békén. És erre elégedettséget láttam rajta! Amikor kis tini voltam, 14-16 éves, nagyon is érdekeltek a fiúk mint minden lányt, de nem szex szempontjából, hanem arra vágytam, hogy szerelmesek legyünk egymásba, bújjunk össze, csókolózzunk..stb. 16 évesen volt először olyan barátom, akivel már csókolóztunk, meg volt tapi is, de vele sem éreztem késztetést, hogy konkrétan szexeljünk. 18 évesen éreztem azt, hogy szexelni akarok egy pasival. A mai napig meg szoktak srácok lepődni, ha ezt elmondom. Tényleg olyan nagy kuriózum vagyok azzal, hogy 19 évesen veszítettem csak el?
2013. márc. 5. 14:25
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Aha most olvastam hogy rád csodabogárként néznek e miatt? Eleve 28 évesen úgy látszik ez lehet valami fő téma, hogy mindenki csodabogárként néz rád (MERT amúgy ha a múltban néztek rád az akkor már értékét vesztette). Ez a mindenki kit/kiket takar?


Bár most hogy mondod, basszus az előbb a sokktól el felejtettem elájulni, de aa 19 O_O, az eszem meg áll..aaa..aaillyenn nem..létezik..aaaggg az agyaaam!!


Szerintem ha ez így van, akkor biztos te adód elő valami olyan spéci módon, hogy az emberek egyszerűen nem tudnak rád nem csodabogárként nézni. Igazából ha belegondolok valószínű, mert itt is írsz 1 negyed oldalas magyarázatot ami úgy igazából nem szükséges a kérdéshez? Persze jó hogy beleszövöd az élettörténeted, de logika az nincs benne. Tehát ez önmagában is megállja a helyét? Túl későn? igen/nem

2013. márc. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés bűzlik hitelesség szempontjából. Akkora hülyeség. Vagy ha igaz, nem tudom, hol élsz, kérdező. De van egy tippem: Trollia.
2013. márc. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom, hogy mennyire hiteles vgay mennyire nem. Én 20 éves voltam mikor elveszítettem, és a barátom megkérdezte tőlem, hogy mikor vesztettem el a szüzességemet? Mondtam, hogy 20 voltam. Neki tetszett, és "kincsként" tekintett rám, mert mostanában a lányok többsége hamar lfekszik valakivel, hogy túl legyen az elsőn. Lehet a kérdező kicsit túldramatizálta, és fényezni akarta magát, hogy pozitív válaszokat kapjon. Ezt nem tudom.

De am sok lány van, aki 18 felett veszítette el. De talán még több, aki 18 előtt. Egy ilyen statisztika érdekes lenne évekre bontva.

2013. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Igen, lehet hogy csak fényezni akart. Válaszolva a kérdésre, egyáltalán nem vagy kuriózum, kérdező. Mint látod, vannak nálad későbbre időzítők is. Talán egy kicsit átlag feletti vagy, mert sztem 17 év körül van az átlag a lányoknál, de azzal a két évvel még egy vagy a sok közül. Én 24 évesen csajoztam be, bár a fiúknál ez inkább hátrányos helyzetre vall, semmint önmegtartóztatásra. Szerettem volna én sokkal előbb is, csakhát pasinak születtem, és nekem meg kellett dolgozni a babérokért...

30F

2013. márc. 7. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!