Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 évesen veszítettem el a...

19 évesen veszítettem el a szüzességemet. Nagyon későn történt?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom azon, hogy a mai átlaghoz képes én milyen későn veszítettem el a szüzességemet. Ma az átlag 14 éves kor, én pedig már elmúltam 19, amikor először sor került rá. Egyébként én 28 vagyok, és ez már akkoriban is "késeinek" számított, habár akkoriban átlagban 16 évesen veszítették el a lányok. Minden barátnőm ezzel nyaggatott, hogy de gáz, hogy én még szűz vagyok. Amikor 16 lettem, akkor egyenesen azzal traktáltak, hogy most már illő lenne pasit találnom, akivel végre elveszíthetem. Volt egy barátnőm, akivel nem találkoztam egy ideig. 18 voltam, mikor újra egymásba botlottunk és azt kérdezte, hogy na, megszabadultál már attól a kis plusz valamidtől? Mintha betegség lenne, komolyan:D Kínomban márt azt hazudtam neki, hogy igen, csak hogy hagyjon már békén. És erre elégedettséget láttam rajta! Amikor kis tini voltam, 14-16 éves, nagyon is érdekeltek a fiúk mint minden lányt, de nem szex szempontjából, hanem arra vágytam, hogy szerelmesek legyünk egymásba, bújjunk össze, csókolózzunk..stb. 16 évesen volt először olyan barátom, akivel már csókolóztunk, meg volt tapi is, de vele sem éreztem késztetést, hogy konkrétan szexeljünk. 18 évesen éreztem azt, hogy szexelni akarok egy pasival. A mai napig meg szoktak srácok lepődni, ha ezt elmondom. Tényleg olyan nagy kuriózum vagyok azzal, hogy 19 évesen veszítettem csak el?
2013. márc. 5. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
*hímribanc, bocsi :)
2013. márc. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

illetve mégsem bocsi, nem tudom, miért hittem, hogy pasi vagy :D

Nézzétek el, ma egy kemény műszak után nem vagyok formában :D

2013. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Neeem, egyáltalán nem vagy kuriózum szerintem. (én még később...)
2013. márc. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
0%
birom a regény irokat!
2013. márc. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
51%
aztán mit számít az, hogy mikor történt? ez nagy hülyeség! mit foglalkozol másokkal és egyáltalán mi a francnak kell ezen egyáltalán gondolkodni. te akkora gyökér vagy, hogy 10 év múlva is ezen kattogsz. menj aztán szülj gyereket te idióta!
2013. márc. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Én 21 évesen vesztettem el. Egyáltalán nem érzem gáznak, sőt! Megtehettem volna már 19 évesen is, de nem akartam magam odaadni az akkori pasimnak mert nem érdemelte meg, nem is bíztam benne, át is vágott párszor. Aztán összeismerkedtem egy kedves fiúval aki most már a barátom. Elég hamar megtörtént a dolog vele, de nem bántam meg, mert tudom hogy szeret engem és én is őt.


Ha valaki divatból teszi meg, az bánni fogja később. Meg kell nézni nagyon, hogy kinek adod oda magad. Sajnos valóban így gondolkodik sok fiatal, nekem is mondták mikor 16 voltam, hogy de ciki hogy még szűz vagy. Mondtam én neki, hogy nekem aztán nem gáz, az meg hogy ki mit mond engem nem érdekel. S a fiúk is, a rendesebb fajta aki tud várni is, annak örül ha a lány vele veszti el először. Találkoztam olyannal 17 éves koromban, aki lekoptatott mert kijelentettem, hogy én nem fogok senkivel sem, milyen érdekes hogy aztán már kicsit sem érdekeltem. Szerintem meg sajnos van olyan csaj, aki a nagy szerelemtől nem látja a fától az erdőt és odaadja magát csak azért, hogy megfeleljen a pasinak.

2013. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Jézus :) válasza:

Úgy szeretem az embereket és az egójukat mmmmmmmmmmm :P


"19 évesen veszítettem el a szüzességemet. Nagyon későn történt?" -28 éves vagy, most már nem teljesen mindegy mikor mit vesztettél el és, hogy ki mit gondol róla?

Mindenki szabályok szerint akar élni. 18 év alatt veszd el a szüzességed! Mit csináljak az első randin? Hogyan csókolódzak? Leakarunk feküdni egymással, hogyan csináljam?

Ezek buta kérdések. Ezekre nincs szabály. Engedni kell a dolgokat, hogy maguktól történjen. Érzésből, nem pedig koncentrálásból sémák szerint. Ebol kifolyólag ez a kérdés is értelmetlen. Nem akartalak megbántani kedves kérdező, csak számomra ez felfoghatatlan, hogy ilyen dolgok "gyötörnek".

Szép napot :)

2013. márc. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Bár reménykedtem az ellenkezőjében, de látom, hogy a troll-nemzetség jeles képviselői ezt a kérdést is megpróbálták berongálni 14-es és a 15-ös válaszolók személyében. Egyébként arra a megállapításra jutottam, hogy a 14-es a tahó troll egyed, a 15-ös pedig a lelki sérült mintapéldány. Vicces, hogy már kategorizálni is lehet őket.


17-es: nem kattogok ezen, nem ez tölti ki az életemet, egyszerűen csak felmerült bennem a kérdés.

2013. márc. 5. 15:57
 19/24 anonim ***** válasza:

miért lenne későn? akkor kell, amikor megtalálod azt, akivel azt gondolod,hogy igen, vele szívesen csinálnék mást is ,mint az eddigiekkel.

aki csak úgy heccből meg egy haverral, meg bármilyen ismeretlennel, az lemarad arról az élményről,hogy az első szerelme vegye el a szüzességét :)

én is majdnem 19 voltam már, nem éreztem későinek.

2013. márc. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Egyébként tudod, én is azt nézem hogy 19 éves ÉS TE felteszed azt a kérdést 10 évvel később.? hEe??


Most ennek igazából mi értelme is van? Amúgy ennyire egoista lennél, hogy ettől szerinted kuriózumnak számítasz? Jáj, végül is feltételezem soha az életben nem hallottál olyanról hogy valaki 18 felett isten ments! 20 fölött vesztette el FŐLEG EZEN AZ OLDALON NEM (ahahaahaha!! -_-)


Szóval nem egyértelmű hogy nem, úgyhogy kérdés megoldva akár el is felejtheted. De ezt akkor se értem, hogy jutott ez komolyan eszedbe így 10 év múlva, nem tudom 10 éve azóta is ezen rágod magad vagy mi? Mert HA igen akkor azt hiszem ideje lenne elgondolkoznod 1-2 dolgon.


Vagy ennyire mély nyomott hagyott benned, hogy a barátnőid ezzel piszkáltak? Hát nehogy már, ez semmiség, ha elmondtak volna mindenféle olcsó .... nak az még inkább. Na de mind1, szóval nem nem vagy kuriózum, csöppet sem

2013. márc. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!