Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 évesen veszítettem el a...

19 évesen veszítettem el a szüzességemet. Nagyon későn történt?

Figyelt kérdés
Néha elgondolkozom azon, hogy a mai átlaghoz képes én milyen későn veszítettem el a szüzességemet. Ma az átlag 14 éves kor, én pedig már elmúltam 19, amikor először sor került rá. Egyébként én 28 vagyok, és ez már akkoriban is "késeinek" számított, habár akkoriban átlagban 16 évesen veszítették el a lányok. Minden barátnőm ezzel nyaggatott, hogy de gáz, hogy én még szűz vagyok. Amikor 16 lettem, akkor egyenesen azzal traktáltak, hogy most már illő lenne pasit találnom, akivel végre elveszíthetem. Volt egy barátnőm, akivel nem találkoztam egy ideig. 18 voltam, mikor újra egymásba botlottunk és azt kérdezte, hogy na, megszabadultál már attól a kis plusz valamidtől? Mintha betegség lenne, komolyan:D Kínomban márt azt hazudtam neki, hogy igen, csak hogy hagyjon már békén. És erre elégedettséget láttam rajta! Amikor kis tini voltam, 14-16 éves, nagyon is érdekeltek a fiúk mint minden lányt, de nem szex szempontjából, hanem arra vágytam, hogy szerelmesek legyünk egymásba, bújjunk össze, csókolózzunk..stb. 16 évesen volt először olyan barátom, akivel már csókolóztunk, meg volt tapi is, de vele sem éreztem késztetést, hogy konkrétan szexeljünk. 18 évesen éreztem azt, hogy szexelni akarok egy pasival. A mai napig meg szoktak srácok lepődni, ha ezt elmondom. Tényleg olyan nagy kuriózum vagyok azzal, hogy 19 évesen veszítettem csak el?
2013. márc. 5. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te a normálisabb lányok körébe tartozol. :) Mint én, én is 19-20 éves koromba vesztettem el. :) É nem bántam meg! Puszi!
2013. márc. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem történt későn, és nem is vagy kuriózum. Ez lenne a természetes. (17-től felfelé... De leginkább 18-tól... Szóval nem késtél el sehonnan...)
2013. márc. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
És még annyit, hogy néhány férfinál nagy előnyt jelent, hogy nem az első "jöttmenttel" feküdtél le. Néhány férfi amolyan kincsként tekint az ilyen nőkre, nem véletlenül! :)
2013. márc. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
nem maradtál le semmiről.inkább büszke légy magadra!
2013. márc. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én nem tartom különösebb "értéknek" ezt a dolgot, szóval szerintem attól nem jobb és nem is rosszabb valaki, hogy 16 vagy 19 évesen veszíti el, nem erre irányult a kérdés:)) Nem vagyok szent, azóta már több pasival is volt dolgom, főleg hogy már annyira nem vagyok mai csirke, csak az a furcsa, hogy rám csodabogárként néznek emiatt.
2013. márc. 5. 14:36
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy akkora kuriózum lenne... Csak olvasgatni kell itt gyakorin :) Én például nem olyan iskolába jártam, ahol 15-16 évesen (korábban meg főleg nem) a szexelés lett volna az emberek fő problémája...


3 hét múlva töltöm a 22-t és még nem voltam viszonzottan szerelmes, éppen ezért nem is érzem, hogy bármiről lemaradtam vagy lekéstem volna. Az pedig nem igazán érdekel, hogy más hány évesen mit csinált. Nekem még nem jött el. 21L

2013. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Na ne mondd már hogy 28 évesen ez foglalkoztat... Te jó ég....-.-
2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Fura én 20 évesen vesztettem el, teljesen hidegen hagy ki mikor miért hogy néznek rám, de fura, rám sehogy se néznek... nem erről szoktam beszélni és nem kattogok rajta 1 év után se nem hogy lassan 10.... :D
2013. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Valkoinen perhonen ***** válasza:
100%
Én csak majd' 20 évesen érteztem azt, hogy most már tényleg szexelni szeretnék egy fiúval és nem érzem magamat emiatt abnormálisnak. Mindent a maga idejében...
2013. márc. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Vészesen későn! Hogy képzelted, hogy neked még értéknek számított a szüzesség? Hogy merted magadnak megengedni, hogy 14 éves korod után veszítsd el? Szégyelld magad, hogy nem lettél egy ribanc!
2013. márc. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!