Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gumival vagy gumi...

Szerintetek gumival vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés
A baratnom meg szuz es fel ha gumi nelkul csinaljuk majd akk terheseg lesz meg stb. A elnyeg hogy gumival vagy gumi nelkul jobb atszakitani a szuz hartyat (nem arrafel ertem hogy hogy jobb erzes hanem arra hogy gumival vagy gumi nelkul szakad at jobban vagy kevesbe fajdalmasabb)? Szerintem gumi nelkul kell atszakitani. Tiszerintetek? Elore koszi :D
2013. márc. 4. 12:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Amúgy nem annyira veszélyes az a megszakitásos dolog..Kinél hogy. Ez nagyon egyéni. Mi pl 2 éve csak úgy csináljuk és még soha semmi gond nem volt. Előváladéktól kevés esély van teherbeesni de nem nulla úgyhogy tényleg húzzatok gumit.
2013. márc. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
GUMIVAL!
2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

A fiúnak tényleg nem veszélyes.

A lány viszont egy komoly műtétet kockáztat vele (mivel nem hinném, hogy 15 évesen megtartaná).


Úgyhogy, ha lehet, ne javasolj ilyet egy ilyen fiatal párnak!

2013. márc. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szedjen fogamzásgátlót, gumi nélkül sokkal élvezetesebb! Sosem csinálnám gumival... :P
2013. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Olvassatok már vissza sehol sem javasoltam! Csak utálom az olyen véleményeket hogy húúú ilyen meg olyan veszélyes jaj egyszer előfordul és biztos terhes leszel mert baromira nem igaz az sem!! Nem kell itt a pánikot kelteni.

Egészséges párnak is csak 30-40% esélye van egy hónapban a teherbeesésre full bele módon is, akkor nem hiszem hogy baromi sok esélye lennie első alkalommal teherbe esni valakinek akibe bele sem élveztek...

2013. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
jobbat mondok...menjen el egy nőgyógyászhoz és írasson fel fogamzásgátlót. szvsz. nem lesz gyerek és gumi se kell...
2013. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Hogy lehet valaki ilyen vadbarom? -.-

A farkad a lényeg nem a gumi rajta -.- xD

Ha gumi van rajta akkor is a farkaddal szakítod át a külömbség hogy te többet érzel belőle de a csajnak ígyis-úgyis fájni fog!

2013. márc. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
hát ha nem akarsz gyereket mindjárt az elsőnél akkor kor legyen meg könnyebb is mert síkoítós
2013. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
kosz a valaszokat
2013. márc. 5. 10:16
 20/20 anonim válasza:
Ez egy hülye kérdés volt.persze hogy gumival!bár nekem tökmindegy nem én leszek terhes...
2013. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!