Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gumival vagy gumi...

Szerintetek gumival vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés
A baratnom meg szuz es fel ha gumi nelkul csinaljuk majd akk terheseg lesz meg stb. A elnyeg hogy gumival vagy gumi nelkul jobb atszakitani a szuz hartyat (nem arrafel ertem hogy hogy jobb erzes hanem arra hogy gumival vagy gumi nelkul szakad at jobban vagy kevesbe fajdalmasabb)? Szerintem gumi nelkul kell atszakitani. Tiszerintetek? Elore koszi :D
2013. márc. 4. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
gumival
2013. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Anyád!


Ne az első szexnél rakd már teherbe...

2013. márc. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Tudod? Az elsö 10 alkalom bonusz. Akkor nem esik teherbe. Vagy ha igen, az a pech. A szüzhártyának teljesen mindegy (Gumival azért jobb, mert kisebb a fertözésveszély.)
2013. márc. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

remélem,hogy fake.

ha nem akarsz apa lenni akkor gumival;)

2013. márc. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az átszakítás szempontjából különbség lenne.


Ami miatt gumival csináld: 1, nem lesz gyerek, 2, a barátnőd nyugodtabb lesz.

2013. márc. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ne játsz az ördöggel. Egyik kedves ismerősöm meg a párja, pont most próbálták ki 1 év után először gumi nélkül, csak mert "kiváncsiság". Megszakításos módszerrel, kőkeményen teherebe esett a csaj. Nem rég voltak abortuszon.
2013. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Volt,aki elsőre terhes lett...(anyám is)

Hát,lehet jobb lenne neked,neki úgyis fájni fog.

És gumi kell mindenképp,ha nem vagy hülye.

2013. márc. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

3! jót röhögtem

ezek a kérdések, szörnyű

a mai fiatalok ennyire nem lehetnek tudatlanok, na meg a szülők se tudják nem tudnak semmit

ebből az egészből semmi nem derült ki, mikor van meg a menstruáció v. egyáltalán van -e , szóval hány évesek a fenti egyének, ja meg lehet nem ártana ha már ide kiírsz használni a technikát tanulásra is, van rajta értelmes dolog is N

2013. márc. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
15-16 évesek vagyunk. Én 16/F
2013. márc. 4. 13:36
 10/20 anonim ***** válasza:
Mindenki kihagyta a legfontosabb érvet a gumi mellett: jobban csúszik!! Extra sikosítósat vegyetek, a barátnőd természetes nedvességével együtt úgy lesz a legkellemesebb érzés a defloráció.
2013. márc. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!