Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lenne jó? Gumival vagy...

Hogy lenne jó? Gumival vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettünk a barátommal,hogy hogy szeretné elveszteni a szüzességét.Ő azt mondta,hogy gumi nélkül gondolta,de ha én nem szeretném úgy,akkor gumival csináljuk.Így meg akkor neki nem lesz jó...

A megszakításos védekezésről tudom,hogy nem a legjobb módszer mert az előváladékba is lehet sperma illetve neki is figyelni kellene,hogy ne kerüljön belém így nem tudna normálisan ellazulni.

Szerintem gumival lenne jó,de ha ő nem így szeretné akkor nem tudom,hogy jó élmény lenne e számára.Tanácsok,tippek,ötletek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 7. 15:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem gumi nélkül jobb! 9 hónap múlva pedig újabb taggal bővül majd a család. Tudod, egy gyerek után sok extra jár: segély, 50 pont az érettségin...
2010. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló.. am gumi nélkül jobb.. tényleg :)
2010. nov. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 Moszuke ***** válasza:
79%
szerintem már az is egy élmény ha meztelenül ott van a barátnőd.. a többi már részlet kérdés... no mind1
2010. nov. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
57%
Gumival, a fogamzásgátlóval túl felelőtlenül bántok, mindenkinek azt ajánlgatjátok, pedig barátnőim akik szedték, nem mondanak túl sok jót róla. Nagyon sok vizsgálat kell a fogamzásgátló szedéséhez, sokan nem tartják ezt be és sírnak ha a leállás után előjönnek a gondok. De ti tudjátok.
2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Hüvelygyűrű.
2010. nov. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Még a 72 órás tablettára gondoltam,bár az se véd 100%-osan,de jobb mint a semmi.A gond az,hogy receptre kapható és nem tudok sokat erről a tablettáról,hogy milyen orvos írja ki,stb...
2010. nov. 7. 15:16
 7/30 anonim ***** válasza:
Miből gondolja a pasid, hogy szar lesz neki gumival, ha még nem is szexelt? Legalább kicsit kisebb lesz rá az esély, h fél perc alatt elélvezzen...
2010. nov. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyetek buták és felelőtlenek. Használjátok a gumit, azért van...
2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
79%

borzasztó felelőtlenség lenne védekezés nélkül szexelni. Ráadásul olyannal, aki kezdő, ezért nem tudja olyan szinten kontrollálni, hogy mikor süljön el, ezért valszeg telibever, és k.rva jó lesz majd egy abortusz vagy a 72 órással megünnepelni a szüzesség elvesztését..gratulálok a felelősségtudathoz, az elmulasztott felvilágosítóórákhoz..

AM megkérdezhetném, hogy hány évesek vagytok?

2010. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
16/L és 18/F
2010. nov. 7. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!