Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lenne jó? Gumival vagy...

Hogy lenne jó? Gumival vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettünk a barátommal,hogy hogy szeretné elveszteni a szüzességét.Ő azt mondta,hogy gumi nélkül gondolta,de ha én nem szeretném úgy,akkor gumival csináljuk.Így meg akkor neki nem lesz jó...

A megszakításos védekezésről tudom,hogy nem a legjobb módszer mert az előváladékba is lehet sperma illetve neki is figyelni kellene,hogy ne kerüljön belém így nem tudna normálisan ellazulni.

Szerintem gumival lenne jó,de ha ő nem így szeretné akkor nem tudom,hogy jó élmény lenne e számára.Tanácsok,tippek,ötletek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 7. 15:09
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
0%
Kezdjétek gumi nélkül, aztán folytassátok gumival. Így se jó?
2010. nov. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Hát ezt a variációt ajánlottam neki,de a válasz rá: "Annak meg úgy mi értelme?"
2010. nov. 7. 15:21
 13/30 anonim ***** válasza:
Most nem értem... Minden aktus után 72 órás tabletták akarsz beszedni? Elég nagy butaság lenne. Én is a fogamzásgátlót ajánlom, ha már mindenképpen gumi nélkül szeretnétek, de szerintem az még ráér.
2010. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
A 72 órás tabletta nem rendszeres fogamzásgátló módszer, hanem vészhelyzetben vészmegoldás. Nagyon ritkán szabad csak alkalmazni. A gumit hamar meg tudná szokni a barátod, ekkora áldozatot meg tud azért hozni, férfiak milliói szexelnek gumival és élvezik, ő meg még nem is próbálta, de máris elutasítja. Fiatal vagy, neked is ez lenne a legegészségesebb megoldás, mellesleg a legbiztonságosabb is.
2010. nov. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Hadd gratuláljak, hogy egy 18 éves srácban ennyi önzés van.

Elismerésem hogy a felelősségtudat, és az irántad való tisztelet legkisebb jelét se mutatja.

Nyugodtan feküdjetek le gumi nélkül, élvezettem fogom olvasni a kérdésed "most akkor terhes vagyok?"...,

Elég drága lecke lesz, de legalább megtanulod..

2010. nov. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

"Ha nem akarod gumival, én nem akarom sehogyan sem."

Nekem ennyi lenne a válaszom. Egyrészről nagyon önző, másrészről pedig szűz, és nem tudja még rendesen visszatartani magát. A fogazásgátlót pedig 16 évesen nem ajánlom. A 72 órásat pláne, tudod abba mennyi hormon van? Tönkre vágja a ciklusod. Az nem játék.

Így marad a gumi. Vagy a hüvelykúp, de az is rizikós, ráadásul van akit csíp is.

2010. nov. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg, én egy pillanatig sem engedném a helyedben, hogy gumi nélkül betegye, mert nagyon sok szűz srác rohadt hamar elmegy. Új nekik az érzés, nem tudják kontrollálni! Ez a gyerek leszar téged, nehogy már még te tegyél a kedvére! A 72 órásról meg felejtkezz el, az nem fogamzásgátló!
2010. nov. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Hát annyit mondott,hogy ha én úgy akarom akkor úgy lesz,mármint,hogy gumival csináljuk...De rossz azt tudni,hogy neki úgy nem lesz jó. :/
2010. nov. 7. 15:47
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Francokat nem lesz neki jó., örül hogy végre bedughatja valahova a pacalos tányéron kívül.


Te viszont édes lányom, így végigolvasva a 2 oldalt, nagyon gyorsan tanulj meg egy kicsit a saját érdekeiddel is gondolni, mert nagyon hamar leányanya leszel ezzel a mentalitással. Sok szerencsét.

2010. nov. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Már mi a lópikuláért ne lenne neki jó? OMG Tudod hány pasi élvezi a szexet gumival?
2010. nov. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!