Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy lenne jó? Gumival vagy...

Hogy lenne jó? Gumival vagy gumi nélkül?

Figyelt kérdés

Nem rég beszélgettünk a barátommal,hogy hogy szeretné elveszteni a szüzességét.Ő azt mondta,hogy gumi nélkül gondolta,de ha én nem szeretném úgy,akkor gumival csináljuk.Így meg akkor neki nem lesz jó...

A megszakításos védekezésről tudom,hogy nem a legjobb módszer mert az előváladékba is lehet sperma illetve neki is figyelni kellene,hogy ne kerüljön belém így nem tudna normálisan ellazulni.

Szerintem gumival lenne jó,de ha ő nem így szeretné akkor nem tudom,hogy jó élmény lenne e számára.Tanácsok,tippek,ötletek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 7. 15:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Mi az istenért ne lenne jó neki?

Az jobb lenne, ha teherbe esnél?

Gondolkodj már...


Én eddig minden barátommal gumival csináltam, és soha nem volt tőle semmi bajuk, élvezték a szexet. Ha vki nem tudja egyáltalán élvezni gumiban, ott vmi gond van.


72 órás vészhelyzetre való. Szépen szétcseszed vele a hormonháztartásod, aztán meg sírhatsz.


Fogamzásgátló meg nem való 16 évesnek. Majd ha 18 leszel, akkor fontold meg. Addig meg élvezzétek a szexet gumival!

2010. nov. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Az a pali egy köcsög!már bocs...ha szeretne figyelne rád,és megértené,hogy a biztonság fontosabb,mint az hogy Ő hogy szeretné,meg ha nem is csinálta még soha,akkor honan veszi,hogy úgy milyen?Arra használ csak,hogy végre megdughasson valakit...
2010. nov. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
;s ay jobb lesz neki, ha apa lesz?
2010. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim válasza:
és az*
2010. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:
amúgy meg ha szűz honnan tudhatná, hogy mi a jó és mi nem?...
2010. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
te még szűz vagy, vagy csak a barátod?
2010. nov. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Te Lány minden képp használjatok gumit..mert nagyon rászúrhatsz..neked se kell gyerek,se abortusz.. fogamzásgátló..DE MINDEN KÉPP GUMIVAL! abból is valami jobbfélét..Durex de ne a vékonyat..
2010. nov. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Állítólag a pasik nem szeretik a durex ultra safe-t... de az összes többi ugyanolyan biztonságos (mmint durex)

van már real feel, meg ultra thin... biztos hogy jó lesz neki abban is.


Amúgy a barátod még szűz?


Mert ha igen... akkor biztos csak a sok hülye haverjától hallotta hogy ő aztán gumi nélkül soha mert anélkül jobb...


72 órás.. egyik bnőmnek volt egy ilyen barátja... 3 hónap alatt vagy 4szer vett be esemény utánit... mindenhol cisztái lettek... terhes lett, elvetélt.. soroljam?


GUMIT!!!!

2010. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
am a 72 órásat csak nagyon vészhelyzet esetén írják fel, és számon tartja az orvos is, hogy egy ember az életében hányat vehet be maximum, annyira durván bombázza a szervezetet. Te meg így képzeled el a szexuális életedet védekezési szempontból. jó hülyék vagytok mind a ketten, nem mondom. Azért olyan korban, amikor az ember már odáig jut, hogy lefeküdjön valakivel, illene utána járni olyan dolgoknak, hogy védekezési lehetőségek..ha meg nincs ilyen szinten, akkor miért is szexel?? gumi nélkül pedig..pff inkább nem is részletezem, mekkora felelőtlenség.
2010. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Mindenhogy élvezetes de parancsolj már rá a pasidra nehogy már ő mondja meg aztán összehoz neked egy babát és nézhettek. Ha nem szedsz tablettát és még nem kezd el hatni addig nehogy!!!!!!Vagy ha ennyire sürgős akkor gumival de valami biztonságosabb fajtából...:-)
2010. nov. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!