Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt olyan lány aki 14...

Van itt olyan lány aki 14 évesen vesztette el? Megbántátok?

Figyelt kérdés
2013. febr. 23. 20:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
most 15 vagyok, ha lefeküdtem volna annyi évesen most megbántam volna.
2013. febr. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
akik 13-14 évesen feküdtek le valakivel, nem 16-17 évesen fogják megbánni, hanem akkor mikor már komolyan gondolkodnak. és akármennyire bizonygathatják, hogy mennyire érettek! ebből is látszik, hogy nem azok.
2013. febr. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
köszi:)
2013. febr. 24. 08:52
 14/16 Paulik Áron ***** válasza:
Régebben amikor a lányok akár már ilyen korban is férjhez mentek, nem volt probléma, de nem hiszem, hogy a barátnőd erre készül a közeljövőben... akivel lefekszik, pláne az első alkalommal, ahhoz különleges kötelék fogja kapcsolni, ami egyrészt nem egészséges az ő élethelyzetében, mert nincs rá felkészülve, másrészt nem tartom valószínűnek, hogy együtt marad ezzel a sráccal egészen addig amikor már megházasodna és gyereket vállalna. Nem kizárt, de nem is valószínű (statisztika). Így meg már semmi értelme belemenni.
2013. márc. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
13sen vesztettem el és nem bánom!!
2013. márc. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki akkor csinálja amikor elég érettnek érzi már magát. Ha valaki már elég érett 12 évesen akkor csinálja viszont ha még 18 évesen sem érzi magát annak akkor nincs értelme akkor se
2013. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!