Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kezelik egyesek értékkén...

Miért kezelik egyesek értékként egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Miért lenne 18 év felett bárki is értékesebb attól, hogy szűz?
2013. febr. 23. 15:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ja hát akkor rasszisták se legyünk, mert a cigány is ember. Ne utáljuk a b*zikat se, mert ők is emberek mint mi. Na ne hogy már itt szenté válik, mert azt mondja semmi érték nincs. A legálszentebb fazon...
2013. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Látszik, hogy valami szűkagyú szerencsétlen vagy. Képzeld, a cigányokat nem azért utálom, mert cigányok, hanem azért, mert moslék módon viselkednek. Ha fehér viselkedik úgy, azt is utálni fogom, ha pedig cigány viselkedik normálisan, akkor nem fogom utálni. Ilyen egyszerű. A melegeken meg nem tudom, hogy mégis mi utálni való lenne. Meg azt sem értem, hogy ezeket miért kellett idekeverni.
2013. febr. 23. 17:23
 23/30 anonim ***** válasza:
67%
De most kérdező, téged az bánt, hogy járt már benned f*sz?
2013. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
46%

Amúgy nem a szüzesség-nem szüzesség a kérdés. Hanem hogy elég visszataszító, amikor egy lányban már öt különböző farok járt. Köztudott, hogy a pasik nem mosakodnak rendesen, pláne ott (feleségeket, barátnőket, orvosokat hallani).

Most te egy büdös péló után beletennéd a tiedét, ha lenne?

2013. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi erővel ne fogd meg egy lány kezét, mert korábban azzal törölt s.gget. Elég beteges hozzáállás.
2013. febr. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

# 23

Emberi szennynek tűnsz, bocs. :D

1. Közöltem bármi infót arról, hogy voltam-e már valakivel vagy nem? Sőt, mondtam egy szóval is, hogy nő vagyok?

2. Az emberi ostobaság zavar. Ez volt a kérdés indíttatása. Keresem az okokat, kíváncsi ember vagyok.

2013. febr. 23. 17:42
 27/30 anonim ***** válasza:
80%
Tehát provokáció a kérdésed, mert a kérdésed indítása az emberi ostobaság. Látszik is a viselkedésedből ahogy reagálsz. Zsákutcába kerültél ezzel.
2013. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27-s hozzászólónál a pont.
2013. febr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
33%

miért ne kezelnék értékként?

csak egy első alkalom van és szerintem ez számít

én büszke voltam magamra hogy nem feküdtem le az első emberrel aki megtetszett,de ezek szerint velem van a "gond" hogy fontosnak tartottam

2013. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
84%

a sok 12 évesen már nem szűz csaj megmondja hogy mennyire nem értékes ;)

igen is érték abban az esetben ha meg akarta tartani, nem pedig nem talált rá alkalmat,hogy elveszítse.

2013. febr. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!