Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért kezelik egyesek értékkén...

Miért kezelik egyesek értékként egy lány szüzességét?

Figyelt kérdés
Miért lenne 18 év felett bárki is értékesebb attól, hogy szűz?
2013. febr. 23. 15:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Jaj az értékes dolgot nem úgy kell felfogni ahogy egyesek:S sőt ahogy sokanXD Mivel nem értékelitek így nem is tudjátok értékelni. Nem olyan érték, hogy szent lesz tőle.... Attól még lehet, hogy sokkal beképzeltebb mint egy k*rva. Értékelni nem csak egyféleképp lehet.
2013. febr. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
Úgy látom sokan szeretik, ha egy sz@rnak nézikXD
2013. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
59%
A lenyeg az ertekesseg fogalma. MINDEN, annyit er "a piacon", amennyit adnak erte. Azaz ha valaki olyannal kerul ossze a szuz lany, aki szerint ez ertek, akkor az is lesz. De ha olyannal, aki nem csinal felhajtast a szuzesseg-temabol, akkor meg nem lesz ertek.
2013. febr. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
48%
Aki lepontozta az eddigi válaszokat, miben nem ért egyet?
2013. febr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
52%
Gondolom szűz lányok, vagy szűz pasik pontozzák le :D
2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
81%
Érték hát. Pl. ha valaki gyűjti a szüzességeket, egy nem szűz lányt tök felesleges megdugnia. Másrészt szerintem eleve dicsőség első lenni egy lánynak. Plusz rossz belegondolni, hogy más faszok után rakom ebbe-abba a testrésébe. Szóval szerintem mindenképp érték.
2013. febr. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
45%
Annyira idióták vagytok! "Gyűjti a szüzességeket" whaaat? Lehet számolgatni, mennyi nőt dugsz meg, de az, hogy gyűjti a szüzességet? Ez nem olyan, mint bélyeget meg szalvétát gyűjteni. Olyan aranyosan lepontoztátok a válaszomat, pedig tök igazam van. A legtöbb ember olyan alapján bírál embereket, amihez semmi köze - szexualitás. Miért lenne értékesebb egy szűz lány? Egyébként meg definiáljátok már, hogy mi az, hogy szűz lány! Gondolom szűz lány alatt valami visszahúzódó, tapasztalatlan, mosolygós kis fruskára gondoltok, pedig a szűz lányoknak csak egy része ilyen. Azt minek nevezitek, akinek ugyan farok még nem volt a puncijában, viszont többen kinyalják, és ő is lesz.pja őket? Vagy akinek csak a fenekében járt farok? A szigorú értelemben véve szűz, közben már szexelt, mert orál SZEX, anál SZEX. Annyira elcs.szett sz.r ez az egész! Szóval, igen lehet, hogy egyes pasik nagy dicsőségnek tartják, hogy először másznak bele a lány puncijába, mert a patriarchális társadalom beléjük verte a kedves szűz lány fogalmát, viszont a csaj meg lehet jól kiröhögi, mert a fenekét meg a száját már 15-en végigjárták.
2013. febr. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
43%
Én nem vagyok szűz és mégis leponzotam:D De jó, hogy ítélkezni tudnak egyesek..... Attól, hogy nem vagyok szűz attól még értékesnek mondhatom;)
2013. febr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Rettenetesen szánalmas ennek a társadalomnak a nagy része.

A #17-es jól leírta. A sz@ehoz hasonlítás sokak számára akár még bóknak is minősülhet.


Ha egy nő lefeküdt valakivel, akkor azt hogy lehet úgy értelmezni, hogy "benne járt egy fasz"? És mindezt olyan viszonylatban, mintha megszentségtelenítette volna. :D Nevetséges.

Sokan vannak, akik talán sosem lesznek képesek felfogni, hogy úgyis mindig az érzelmek fognak dönteni.

2013. febr. 23. 16:21
 20/30 anonim ***** válasza:
72%
én már sz@rtam zöldet, és nem tartottam értékesnek, ugyanúgy lehúztam a wc-n ...egy szép lány szüzességét annál inkább tartom értékesnek
2013. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!