Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tennetek ha megtudnatok h...

Mit tennetek ha megtudnatok h a parotok meg szuz?

Figyelt kérdés
Par honapja tartana a kapcsolatotok s eddig meg nem szeretkeznetek. Azt tudtatok h a parotok mar nem szuz s most kiderulne h megis meg szuz. Mit tennetek?
2009. szept. 7. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolna a dolog, max. megkérdezném, hogy eddig miért mondott mást?
2009. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki. Azaz örültem, mert ugyanebben a helyzetben voltam.
2009. szept. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék neki,hogy én mutathatok újat.
2009. szept. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
elvenném
2009. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
változtatnék az állapoton
2009. szept. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Megérteném, azt is hogy hazudott, biztosan cikinek találta persze nem igazán értem miért.. De persze örülnék neki mert én tanithatnám meg neki az új dolgokat :)
2009. szept. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

én szűz voltam mikor a barátommal összejöttünk több mint egy éve, neki nem volt ciki8ezt mondta) örült neki, azt mondta jobb, mintha mindenkivel összefeküdtem vola:9

vele volt az első (neki előtte egy volt) nem az a csoda ha valaki nem szűz még

hanem az a csoda, ha MÉG SZŰZ!

BECSÜLD MEG, LEHET HAZUDOTT, DE BIZTOS AZÉRT, H. NE LEGYEN NEKI CIKI(Mivel ő még az) csak azért kérd meg, h. iért nem mondta el!!!

sok siker!

ppuszika:-)

2009. szept. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
lehet ezt tragikusan is felfogni, de szerintem ebből nem kell ügyet csinálni. Kisdrágám, ha abban hazudott volna, hogy járt-e valakivel vagy összefeküdt valakivel, vagy megcsalt volna, akkor kéne idegeskedni
2009. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A férjemnek is én vettem el:)
2009. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Az én férjem is szüz volt amikor megismertem.Ö nem hazudott csak késöbb mondta el mert félt hogy kinevetem.Nem nevettem ki ,büszke vagyok és imádom a férfit aki mellettem van immár 9 éve.Te is örülj hogy ilyen férfi van melletted mert mostanság ritka a rendes férfi.Jaj és örülj hogy nem szedsz össze semmi nemibetegséget.
2009. szept. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!