Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szólnál, ha megtudnád...

Mit szólnál, ha megtudnád hogy a barátod a szüzességét egy kurwával vesztette el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
8%

Akkor eléggé félremagyaráztad!

De egyébként ez miféle stílus, hogy "kretén srácok"? Meg "életképtelen egyedek"? Mintha valami alsóbbrendű faj lennének, de komolyan!

A szomorú viszont az, hogy a lányok is pontosan így gondolják és ha próbálkozni merészelne náluk egy nem "ki ha én nem?!"-típusú fiú, akkor elküldik a retkes halál f@szára. Az meg nem éri meg, hogy tönkre vágja az egészségét ily3enek miatt.

Ha elmegy fizetőshöz, akkor legalább ő is átélheti az érzést. A jogot pedig arra értem, hogy neki is ugyanúgy joga van a szexhez, mint egy nagypofájú bunkónak.

Lehet mellébeszélni, de jobbára ez az igazság.

Az örömlányok közül sokan egyetemisták vagy pedig olyan nők, akik rendes munkát végeztek és hétköznapi életet élnek, de a válság miatt elvesztették a megélhetésüket és ez a legelérhetőbb megoldási lehetőség. Nem hiszem, hogy túlságosan utálhatnák ezeket a fiatal srácokat, ha tiszták, ápoltak és kedvesek velük a fiúk.

2013. febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

Na ezért nem megyek én k.rvázni. Akkor inkább meghalok szűzen, ha végképp senkivel nem jön össze!


30 F

2013. febr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Te sem arra reagálsz ám, amire kéne. Ahelyett, hogy a soraim értelmét néznéd, inkább fennakadsz a neked nemtetsző jelzőimen. "Életképtelen" és "kretén" olyat takar nálam, aki az otthoni monitor előtt nyivákolva szidja az ellenkező ivart az állítólagos felszínessége miatt, de ő persze még kisujját sem mozdította az ügye érdekében, vagy ha mégis, azt rendkívül esetlenül, kedvezőtlen körülmények közepette, rosszul választott értelmezési tartományból tette. Magadra veszed? Sajnálom. A "nélkülözésed" oka nem szorul magyarázatra, eddig is világos volt, miért nyilatkozol úgy a témáról, mintha jogi kérdés volna. Most, hogy ezt letisztáztuk, rátérhetnénk a lényegre.

A problémád az, hogy nem látod a dolog erkölcsi oldalát. Nem kell feltétlen porba döngölni egy nőt ahhoz, hogy képtelen legyen tükörbe nézni és tartani magát valamire a hátralévő idejében. Még ha mindenki nyájasan bánna egy örömlánnyal, akkor is benne motoszkálna a tudat, hogy csak egy szexuális segédeszközként funkcionál napról napra. És akkor még szót sem ejtettünk az igazán lelki sérült, komplexusos prototípusról, melynek képviselői csak azért is kitöltik a csalódás révén felgyülemlett keserűséget az illetőn, ezáltal fokozottan éreztetve, igazolva azt, amivel a lelke mélyén amúgy is tisztában van. Úgy gondolom, senkitől sem várható el, hogy így éljen le egy életet. Hangsúlyozom, fogalmam sincs a te meglátásodról, azért szóltam hozzá a topichoz, hogy kiderítsem, mert amennyiben ez állt az első kommentárod hátterében, baromira nem tudok egyetérteni veled. (Ebből látszik; nem azért "magyaráztam félre", hogy az elutasítások lezajlásáról alkotott véleményedet cáfoljam, erre a részre ki sem akartam térni. Bár az utolsó mondatod igencsak az első sejtelmemre hajaz.)

2013. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
8%
Megtennéd, hogy nem rébuszokban beszélsz, ha kérhetem?
2013. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Mi ebben az érthetetlen?
2013. febr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
8%

Hangsúlyozom, fogalmam sincs a te meglátásodról, azért szóltam hozzá a topichoz, hogy kiderítsem, mert amennyiben ez állt az első kommentárod hátterében, baromira nem tudok egyetérteni veled. (Ebből látszik; nem azért "magyaráztam félre", hogy az elutasítások lezajlásáról alkotott véleményedet cáfoljam, erre a részre ki sem akartam térni. Bár az utolsó mondatod igencsak az első sejtelmemre hajaz.)



Ez egy kissé nyakatekert pl.

2013. febr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ha csak ennyivel gyűlik meg a bajod, az nagyszerű hír, ugyanis pont a gondolatmenetem leglényegtelenebb töredékét sikerült bemásolnod. Csak azért írtam oda, hogy ne vádolhass képzelgéssel. Nem vagyok meggyőződve afelől, hogy szíved szerint elrendelnéd a prostitúciót, de gyanút már ébresztettél bennem, és ennek a tárgyalására ment ki a megszólításom. Szóval örülnék, ha végre a tényleges mondanivalómra koncentrálnál, vagy akár be is fejezhetjük ezt, látom, mennyire megterhel.
2013. febr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
A gúnyolódást mellőzd! kb. két óra múlva válaszolok, de most dolgom van.
2013. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne adj rá okot! (Ergo ne terelj!)
2013. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

1. kinek mi köze hozzá?

2. miért menőbb a sok kis ribanc, aki 15 évesen azon versenyez, hogy ki tud több ismeretlent leszopni egy lepra diszkóban?

3. ha a srác felszedett volna egy ilyen fent említett kis ribancot, az miben más?


Persze tudom a választ, de most nem akarok vitát kirobbantani.

2013. febr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!