Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit szólnál, ha megtudnád...

Mit szólnál, ha megtudnád hogy a barátod a szüzességét egy kurwával vesztette el?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
16%
9-es, amit linkeltél, egyedi eset. A lányok ugyanúgy vagy még jobban szeretnek szexelni, mint mi. Azért van szükség a fizetős lányokra, mert sok fiúnak még csak esélye sincs rá, hogy más módon lefeküdhessen egy lánnyal. pedig a szexhez nekik is ugyanúgy joguk van, mint másnak.
2013. febr. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

#11:

Én arra gondoltam akkor is jobb a fizetős, pl. ha beleszaladsz egy olyanba mint a linkelt, és élhetsz egy fapina mellett! Persze költségekkel ugyanúgy...

:)

2013. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
79%
Én dobtam már ki hapsit azért, mert kiderült, hogy k*rvázott.
2013. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
30%

Én dobtam már ki hapsit azért, mert kiderült, hogy k*rvázott.


De azért nem mindegy, hogy a kapcsolat előtt vagy alatt és hogy milyen nővel/nőkkel, nem gondolod?

2013. febr. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
14# azért, mert a kapcsolatotok alatt?
2013. febr. 8. 18:26
 16/31 anonim ***** válasza:
24%
Aki nem tud 24-25 éves koráig csajt szerezni, annak szinte muszáj kurwázni, mert másképp semmi esélye túlesni a tűzkeresztségen.
2013. febr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
58%
Repülne nyomban,alantas, szánalomra méltó.
2013. febr. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
48%
Na a sok álszent! :) Brühühühümmm "kidobom, há' micsoda szemétség ez má'"! :D
2013. febr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy mégis mit érzett, mi vitte rá erre, elmondanám a véleményem (ami nem túl szép), de ha amúgy működik a kapcsolatunk, szeretjük egymást, akkor természetesen nem dobnám ki érte.
2013. febr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

'Azért van szükség a fizetős lányokra, mert sok fiúnak még csak esélye sincs rá, hogy más módon lefeküdhessen egy lánnyal, pedig a szexhez nekik is ugyanúgy joguk van, mint másnak.'

Már bocs, de ez eléggé kétértelműre sikeredett mondat. A prostiknak talán kevesebb joguk van a normális élethez, mint a kretén srácoknak a szexhez? Úgy értem, egyesek nyilván azért csapnak fel annak, mert számukra ez a könnyebbik út, de egyrészt sokan csak rákényszerültek, másrészt ez a "szükség van rájuk" úgy hangzik, mintha néhány nőnek kötelező lenne ilyen melót vállalnia, csak hogy a hímnem életképtelenebbik fele kielégülhessen. Nem biztos, hogy így értetted, de ez jön le belőle.

2013. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!