Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vékony testalkattal van...

Vékony testalkattal van esélyem csókolózni és elveszteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
24/F
2013. febr. 5. 16:53
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
82%

"a hozzám hasonló vékony srác sétálgat kézenfogva a barátnőjével. Pedig ő is ugyanolyan ronda vékony féreg"


Csak ő nem a GYIK-en töltötte el az idejét, hanem ment udvarolni. Persze te nem futsz egy nő után sem inkább elvárod, hogy egy lány szedjen fel téged. Gondolom az a másik fiú fejben más, mint te.

2013. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
59%

"Akkora baromságot fogok elkövetni hamarosan, hogy talán még az életem is rámegy."


Agybaj nagy baj.

2013. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:
74%
Itt nem a külsőddel van a gond öcsém. Itt azzal, hogy sajnáltatod magad, és önbizalomhiányos vagy, és lusta.
2013. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:
100%

Én megértem a kérdezőt. Én magam is csak 52kg vagyok és még alacsony is, pechemre. A lányok aranyos, cuki kisfiúank tartanak, de járni a nagy melák, magas állatokkal akarnak inkább.

Igazságtalanság, hogy ennyire felszínes világban élünk, ahol többet számít a külső meg a vagyoni helyzet, mint az őszinte érzelmek. :/

2013. febr. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi ujság, élsz még, kérdező? Remélem nem csináltál semmi hulyeséget! Gyanus ez a csend.. Egy nő (hiánya) sem ér annyit!!
2015. jan. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Mégis kit érdekel? 24 évesen még ott tartott hogy nem is smárolt... Ez nagyon beteg!
2015. jan. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
75%

Hát én meg mai magyar nőként (majdnem 24) azt mondom, amíg egy fiú udvarol rendesen (hozzám sok türelem kell, hogy kinyíljak és virágozzak), akkor lehet az a világ legpattanásosabb, legsoványabb, stb. pasija, mégis az én hercegem lesz. Na inkább azért nincsen nekem párom, mert a férfiakból kihalt a vadászösztön és nem tudnak SZÉPEN bánni a nőkkel (persze azzal, aki megérdemli).


A másik... mégis mit vársz a mai 2Oas átlagtól? Ezeknek csak a szépfiúk meg jócsajok kellenek...többnyire dugásra. Majd ha észreveszik, hogy kezd elmúlni a szépség és/vagy energia a kalandos élethez, illetve, hogy a belső sokkal fontosabb, akkor vágynak majd komoly kapcsolatra, házastársra, családra, stb. Jobb esetben 30 alatt, de 4O felé is vannak. Amikor valakinek az agya eljutott idáig, akkor simán lehet kapcsolata, akár a "csúnyábbaknak" is. Csak nyitottan és bátran kell hozzáállni.

2015. jan. 23. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
:O 24? Hát eddig mi a jó eget csináltál?
2015. márc. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne aggodj fel a fejjel! Nekem se volt csok se en 20vagyok fiu! Sose add fel....
2015. ápr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom sincs a vékonyakkal,csak a hájasoktól undorodok.N
2015. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!