Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vékony testalkattal van...

Vékony testalkattal van esélyem csókolózni és elveszteni a szüzességemet?

Figyelt kérdés
24/F
2013. febr. 5. 16:53
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Manapság a kicsit hájasabb (mackós) férfi is vonzóbbnak számít a vékonynál a magyar nők szemében.
2013. febr. 5. 17:13
 12/31 anonim ***** válasza:
80%
Jó, akkor ne csatázz, de akkor a francért kérdezed, hogy van-e esélyed. Nincs esélyed, mert te nem is akarsz nőt magadnak. Nem az alkatoddal van a baj, hanem a tökeiddel, amik pont nem léteznek.
2013. febr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Persze, amikor utcán is 10ből kb. 3-4 nő/lány felháborodottan néz, meg elszólja magát, hogy milyen vékony vagyok...

És ezután b*szom fel kurv*ra az agyamat azon, amikor a hozzám hasonló vékony srác sétálgat kézenfogva a barátnőjével. Pedig ő is ugyanolyan ronda vékony féreg, ugyan mégis hogy tudott felszedni magának nőt? Ne mondjatok semmi olyan f*szságot, hogy önbizalom pl.

2013. febr. 5. 17:18
 14/31 A kérdező kommentje:
Vagy nem vagyok eléggé pénzes, vagy egyszerűen szerencsétlen. De nem sokáig lesz ez így, mert saját kézzel teszek róla...
2013. febr. 5. 17:21
 15/31 anonim ***** válasza:
80%
Úgy, hogy ő MEGPRÓBÁLTA. Nem értem a vinnyogásod, ha nem próbálkozol akkor mégis HOGYAN sikerülne bárkit felszedni? Édesjóistenem. Ez olyan, mintha azon keseregnél, hogy nincs állásod, miközben egyetlen álláshirdetésre se jelentkeztél.
2013. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Amikor megszólnak páran szimplán ezért, hogy legyen merszem próbálkozni?
2013. febr. 5. 17:23
 17/31 anonim ***** válasza:
80%
Hagyjuk, ne próbálkozz, akkor várd, hogy a sültgalamb a szádba repüljön, addig pedig sirasd az életed, attól majd biztos jobb lesz neked.
2013. febr. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:
Ha már egy ,,apró" külső tulajdonsággal visszatetszést keltek a túlzottan is igényes magyar nők egy részében, értelmét nem látom annak, hogy bátran kezdeményezzek.
2013. febr. 5. 17:27
 19/31 anonim ***** válasza:
76%
Kicsit felhúztad magad a témán :) Mély levegő! De tényleg, ha nem próbálkozol, akkor mire fel keseregsz? Én sem kellettem még eddig senkinek, pedig 2 évvel vagyok idősebb nálad. De én legalább még most sem adtam fel, és próbálkozok tovább.
2013. febr. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Kicsit? Akkora baromságot fogok elkövetni hamarosan, hogy talán még az életem is rámegy. Egyszerűen azért, mert totál szerencsétlen vagyok a nőknél.
2013. febr. 5. 17:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!