Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elso szex utan altalaba...

Elso szex utan altalaba mennyire vereznek a nok?

Figyelt kérdés
Meg szuz vagyok de a parommal le szeretnenk fdkudni, es, hogy utanamennyire verzik a no? Rakjak be utana betetet vagy ne?

2013. febr. 2. 10:05
 1/9 anonim ***** válasza:
betétre nincs szükség szerintem. Általában mire vége az aktusnak már nem vérzel utána megmosod aztán kész. Van aki egyáltalán nem vérzik van aki meg nagyon ez egyéntől függ.
2013. febr. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
nekem első alkalommal csak egy nagyon kicsi volt, alig látszot, többszöri alkalom után megint volt és ott már rengeteg
2013. febr. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem véreztem. :DD
2013. febr. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálam 2 nagyobb csepp került a lepedőre..és annyi volt.
2013. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Laylah ***** válasza:

Én sem véreztem :)

22/L

2013. febr. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen változó, ki mennyire vérzik.
2013. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én sem véreztem:D
2013. febr. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező, az első szexnél az a legfontosabb hogy a nőt kellőképpen benedvesítsd, és így kitágítsd őt(javaslat:Először izgasd csiklóját aztán amikor úgy érzed nyálazd be az ujjad majd helyezd lassan a vaginába.Ha úgy érzed hogy kellőképpen kitágult akkor helyezd be még egy ujjat és így ujjazd meg őt.) Ha úgy érzitek hogy péniszed beférne a hölgybe akkor helyezzétek be, szépen óvatosan, így kevesebb az esély a fájdalomra, és a vérzés esélye is csökken.
2013. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nekem nem vérzett és nem is fájt:)de mindenkinek más
2013. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!