Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tönkreteheti egy ember életét,...

Tönkreteheti egy ember életét, a hosszantartó (*10 évnél is tovább) szüzességi állapot?

Figyelt kérdés

*Ha abból indulunk ki, hogy 15-16 évesen "kellene" elveszíteni.


A kérdésem arra irányul, hogy lelkileg mennyire gyötri meg ez az állapot? Mert elvégre nem normális manapság 20 felett "szextelennek" lenni (jó magam 25 éves szűz vagyok, fiú). Érzem a depressziót magamon, az agyamat átjárta a közeledési pánik, a lúzer vagy identitás, egyre szükülő lehetősegek, stb. Lelkironcs, azért nem akarok lenni.

Mielőtt a külső változtatásával jönnétek lefogytam majdnem 20 kg, az évek során, és jártam már fodrásznál is, és van néhány új ruhám is. De ezeken még finomítani kellene lehet.


2013. jan. 26. 16:35
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
23/F Engem nem a nemiélet határoz meg... Szeretnék érzelmeket táplálni az iránt akivel először vagyok és nem szeretnék presztizs kérdést a dolgokból. Amíg nem találom meg az alakalmas személyt addig nem görcsölök ezen, hogy szűz vagyok. Az egyedüllét nyomasztó kicsit hosszútávon de ettől maximum a párkeresési készséged csökken le. Attól még egy munkahelyen vagy bármi másban lehetsz sikeres. Látom te már a minden mindegy csak valaki vegye már el dolognál vagy... Legjobb tanácsom ami nekem is bejött volna ha érzelemmentes kapcsolatot szerettem volna... 1. Nem vagy LÚZER! 2. Tudod magadról, hogy nem vagy az. 3. Én nagyon jó pasi vagyok minden csajnál van esélyem. /3X mond el magadba mielött bárhova mész elég ha 1X elhiszed és működni fog a kisugárzásodról meg fogják érezni a nők, hogy Férfi vagy.../ Az utolsó ami a legnehezebb a "lessz ami lesz nekivágok..." mentalitás... 1000/1 úgy is igent mondt ;)
2013. nov. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!