Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem égő, ha a barátommal...

Nem égő, ha a barátommal különböző szeretkezési pózokat imitáltunk?

Figyelt kérdés

Pettingeltünk a barátommal. Befejeztük, félig-meddig felöltöztünk, és egyszer csak mondta, hogy feküdjek oda mellé, de az oldalamra feküdjek. Erre odabújt mögém, és imitálta a szeretkezést. Kérdezte, hogy tetszik-e ez a póz, vagy milyenben szeretném majd az elsőt. Mondtam neki, hogy én missziónáriusra gondoltam, és akkor azt is imitáltuk. Izgató volt, mert a péniszét hozzádörzsölte a csiklómhoz. Még így "játszottunk" pár pózzal, aztán mintha mi sem történt volna, ölelgettük egymást, aztán mást csináltunk. Következő alkalommal azt beszéltük meg már a "játék" előtt, hogy megtörténik az első szeretkezés, mégis olyan rosszul érzem most magam. Nem ciki ez a helyzet? A barátom mit gondolhat?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. aug. 31. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy ez neked ciki?
2009. aug. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szia.! valószinűleg azért találta ki a barátod mert neki ez nagyon jó érzés volt szerintem ez nem ciki, de hidd el nekem az akció sokkal jobb...:P
2009. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
19 vagyok, de ő az első barátom.
2009. aug. 31. 21:05
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon akarta már a szexet, de a kedvedért még várt vele.... azért egy kicsi játék belefért. Gondolom ha következő alkalommal még nem vagy kész rá, akkor ő is tovább fog várni, csak akkor adj neki valami pluszt. Amúgy meg mért kell mindenre rágörcsölni? Ő kezdeményezett nem? Igazán, ebben mi cikit, gázt, ijesztőt lehet látni??? Nyugi már! Nincs semmi baj
2009. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Na, ha 19 vagy, az nagyon szép dolog, hogy még szűz vagy!!! Nem sokan mondhatják el magukról... Sokkal jobban fogod élvezni mint egy 14 éves kislány.

Szép estét!

2009. aug. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én barátnőm is 19, szűz, múltkor nagyon hevesen csókolóztunk meg simogattuk egymást egyszercsak úgy felpattant rám hogy csak néztem, és elkezdte a lovagló pózt imitálni. Nem volt ellenemre, sőt, folytattuk, frankó orgazmusom volt...
2009. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 23 éves leszek, a párom 25. Lassan 4 éve,hogy együtt vagyunk, együtt is élünk. Naponta bújunk össze és elég gyakran imitálunk mi is pózokat :) Nincs ezzel semmi gond, van, mikor következik folytatás, máskor pedig nem.

hajrá :)

2009. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%
De. Égő, ha a nagyvilág elé akarjátok tárni. Mivel csak a hálószobában marad, és nektek is bejön, akkor minket sem érdekel. :P
2009. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!