Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak a barátommal?...

Mit csináljak a barátommal? Én akarom már, de mégis kényeztet többet és vissza szeretném adni.

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és már szeretném meg készen vagyok valahogy mégsem nagyon merek nyúlkálni. meg mikor kézzel izgatom a barátomat lenn az nem rossz neki h száraz neki és nem csúszik jól rajta a kezem?
2011. nov. 13. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A pénisze száraz? Akkor már fáj is neki..nyálazd meg a pénisze fejét.
2011. nov. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha nem huzod le neki a bort a fitymarol, es nem feszul neki minden rantasnal a fitymafek, akkor nem faj neki. olyan gyorsan rangathatod ahogy akarod :D
2011. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát eddig még csak lassan húzogattam a kezem, de úgy nézett ki mint aki élvezi. az előző barátomnál a számba is vettem, de valahogy ebben a kapcsolatban még nem vettem rá magam.
2011. nov. 13. 22:58
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és körbe van metélve asszem:D
2011. nov. 13. 22:59
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor ugrott amit en irtam. masodik vagyok :D
2011. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
akkor be kell hogy kapjad.
2011. nov. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én is körül vok metélve és a hozzám hasonlóak nevében kérlek, ne gyötörd őt, szopd már le! Ha meg készen állsz rá, mondd meg neki, hogy már akarod. hidd el, nem fog sírva elrohanni, ő is benne lesz.
2011. nov. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
akkor jobban fájnak neki a dolgok?
2011. nov. 14. 15:49
 9/9 anonim válasza:
csak kevésbé érzékeny
2011. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!