Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mikor feküdjek le vele?

Mikor feküdjek le vele?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 5 hónapja beszélgetünk, találkozgatunk. Szülőknek bemutattuk egymást meg már úgy vagyunk mint akik együtt vannak csak nincs kimondva. Ha összejövünk mennyi idő után feküdjek le vele? 16 éves vagyok és egy 3 hónap múlva töltöm a 17-et és azon gondolkozom , hogy azt lehet meg kellene várni?!

2013. jan. 21. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Meg bizony.
2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nincs időkorlát, lelki érettség kell hozzá.. meg védekezzetek mképp. de azért átlagosan 1 hónapot várnak... szűz vagy még?
2013. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Drágám, figyelj, ezt nem nekünk kell megmondani? Gondolj bele, erről mi milyen véleményt tudunk alkotni? Nem ismerünk téged, nem tudjuk hogy vannak-e gátlásaid, mit tudsz a szexről, a védekezésről, mennyire bízol a párodban, mennyire szeretnéd a szexet...... HONNAN TUDJUK? Hm?
2013. jan. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed azt hogy de jó lenne vele szeretkezni, hanem csak tervezgeted húzod és halasztgatod annak oka van...


Lehet hogy szexuális gátlások, lehet hogy érzelmi

2013. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
igen szűz vagyok és ő is az , pont ezért félek ,mert mindenki azt mondogatja nekem , hogy tapasztalttal csináljam elsőnek, mert ha nem jó az első akkor mély nyomot hagy bennem és egy szűz sráccal nem biztos, hogy jó élmény lenne..
2013. jan. 21. 18:52
 6/11 anonim ***** válasza:
Hülyeség... Egy tapasztalt biztos jobban tud, de itt nem az a lényeg, hanem hogy szeretitek-e egymást! ;)
2013. jan. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy a tapasztalattal rendelkező jó az ágyban? Honnan tudod, hogy figyelni fog rád? Honnan tudod, hogy tudni fogja hogy kell veled bánni? Persze, lehet hogy tudja, de a "tapasztalat" önmagában nem ér sokat... Lehet csak ő gondolja magáról hogy milyen jó az ágyban.

Persze, egy szűz pasiról meg semmi sem tudhatsz...De ha te őt szereted, nehogy már emiatt mással feküdj le...

Mondjuk először csak ismerjétek meg egymás testét, nem kell hamar lefeküdni. Talán nem ér csalódás, ha felkészültetek rá -.-

Amúgy inkább azok bánhatják meg a szüzesség elvesztését, akik nem voltak megérve rá lelkileg, nem tiszta szívből akarták a partnerrel, nem készültek rá közösen... Csakúgy durrbele hogy elveszítsék...

2013. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
gátlásos vagyok de talán azért, mert még pettingben sem volt soha részem. Én nem tudom , hogy szűz fiúval rosszabb e vagy sem csak olyanok mondták akik megbánták az elsőt.
2013. jan. 21. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor pettingelj sokat, (ha van kedved) nem kell lefeküdnöd se vele.
2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha még pettingre sem állsz készen, akkor még sokat kell várni a szexre. Kezdeményezhetsz te is ám! ;)

És tényleg csak az számít, hogy őszintén szeressétek egymást! Akkor nem lehet csalódás, még ha rossz is lesz, akkor sem! :)

2013. jan. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!