Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért viselkedik így a barátom?

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
nem értem, miért van az, hogy a barátom a nyilvános helyeken, pl utcán, kávézóban, alig ér hozzám (persze nem azt akarom, hogy letapizzon vagy ilyesmi, csak, hogy kézfogás, karoljon át, adjon egy puszit stb), ha az én baráti társaságommal vagyunk, akkor még kevésbé közeledik (még akkor is, ha látja, hogy más párok kézen fogva járnak stb) viszont ha náluk vagyunk egy órán belül tök beindul, ha meg iszik, akkor érzem, hogy a bugyimat is azonnal letépné...szóval nem értem, miért ilyen változó a viselkedése. (én 18, ő 19 éves és én szűz vagyok, de ő ezt csak pár hete tudta meg)
2013. jan. 20. 14:49
1 2
 11/12 anonim válasza:
ha nem csókol meg, megértem..mert az lehet" túl intim W számára, de ha a kezed sem fogja meg és még puszit sem ad...akkor ott gond van szerintem. Persze mindenki más, de az hogy ő esetleg nem szeret mások előtt "érzelmes" lenni..ez még nem ad neki okot szerintem hogy kicsit se mutassa ki mások előtt, hogy fontos vagy neki!..szerintem kérdezz rá, miért tesz így.:)
2013. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
na jó kicsit félreírtam azt, hogy az utcán nem ér hozzám, mert pl buszmegállóban vagy a házunk előtt, szóval ha sokáig álluk egy helyben és nem sétálunk, akkor egy idő után átkarol és csókolózásba kezdünk. csak úgy spontán nem nagyon szokott ilyeneket csinálni...
2013. jan. 23. 22:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!