Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért viselkedik így a barátom?

Miért viselkedik így a barátom?

Figyelt kérdés
nem értem, miért van az, hogy a barátom a nyilvános helyeken, pl utcán, kávézóban, alig ér hozzám (persze nem azt akarom, hogy letapizzon vagy ilyesmi, csak, hogy kézfogás, karoljon át, adjon egy puszit stb), ha az én baráti társaságommal vagyunk, akkor még kevésbé közeledik (még akkor is, ha látja, hogy más párok kézen fogva járnak stb) viszont ha náluk vagyunk egy órán belül tök beindul, ha meg iszik, akkor érzem, hogy a bugyimat is azonnal letépné...szóval nem értem, miért ilyen változó a viselkedése. (én 18, ő 19 éves és én szűz vagyok, de ő ezt csak pár hete tudta meg)
2013. jan. 20. 14:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezt a pasit szépen és elegánsan reptesd:)
2013. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ezt ki tudnád bővebben fejteni, hogy miért gondolod így?
2013. jan. 20. 14:51
 3/12 anonim válasza:
Lehet olyan típus aki nem szeret a nyílvánosság előtt érzelmeskedni. Sok ilyen srác van, ezt vagy elfogadod vagy keresel olyat aki bármikor bárhol hajlandó erre. Másik oldalról nézve, lehet hogy szégyel téged. Ezt beszéld meg vele szerintem.
2013. jan. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
szerintem nem arról van szó, hogy nem szégyellne, mert pl hív a saját haveri társaságába is és ott eléggé elengedi magát...
2013. jan. 20. 14:57
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de szintén nem szeretek utcán ilyesmiket csinálni.
2013. jan. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy te mekkora egy gyökér vagy :-))))))
2013. jan. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
??
2013. jan. 20. 16:45
 8/12 anonim ***** válasza:

??


Mit nem értesz? búj már el!

2013. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerintem csak feszélyezve érzi magát ha nem kettesben vagy az ő haverjaival vagytok.. de azért remélem a szexet nem akarja erőltetni..
2013. jan. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha csak a négy fal között "ér" hozzád, ideje lenne elgondolkoznod azon hogy miért is van veled...:/
2013. jan. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!