Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális, ha így viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, ha így viselkedik a barátom?

Figyelt kérdés
2 éve járunk. Hosszú ideje úgy érzem, hogy csak akkor ragaszkodik hozzám, amikor problémái vannak, amikor éppen minden rendben, akkor kb. olyan, mintha nem is érdekelném. Szóval amikor rossz kedve van, mert a munkahelyén nem jött valami össze, vagy egyéb gondja van, akkor sokat találkozunk, sokat beszélgetünk. Ilyenkor tudatom vele, hogy ő mennyire remek ember, mennyire szeretem őt és hogy ne keseredjen el. Ilyenkor ő is nagyon kedves velem. Aztán akkor kicsit jobban lesz és rendben mennek a dolgai és kb. fel sem hív. Elvan a barátaival, dolgozik, edzésre jár és komolyan úgy érzem, hogy le se szar. És sokszor úgy érzem, hogy nem számíthatok rá. Meg általánosságban az jellemző a kapcsolatunkra, hogy néha közelebb kerülünk egymáshoz és akkor ő elkezd hátrálni, kicsit olyan, mintha túl sok lenne belőlem és akkor "kerül" egy darabig. Aztán amikor érzi rajtam, hogy ez engem baromira zavar és már csak egy hajszál választ el attól, hogy szemrehányást tegyek, vagy szakítások kezdjek gondolkodni, akkor megint jön, teszi a szépet, kedveskedik és minden szép és jó. Ez normális? Mit csináljak? 21/L
2012. dec. 23. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Annyi jön le ebből,hogy szereti a szabadságát,és nem akar még elköteleződni.De ettől még szerethet téged.Beszéld meg vele ezeket a kérdéseket,amit itt feltettél,ha normális,válaszolni fog rá.
2012. dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nalunk is pont ez van.

Szerintem az oka, hogy nem szeret minket elegge a parunk.

Ennek nem igy kellene lennie.

Te nem gondolkozol szakitason ?

2012. dec. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De, gondolkodom szakításon. Nem érzem magam egyenrangú félnek. Lehet, hogy szeret engem, sőt a maga módján biztosan szeret, de ettől nekem még nem lesz jobb. Én mindig ott vagyok neki, amikor szüksége van rám, viszont ő nincs ott nekem. Nálatok mi a helyzet?
2012. dec. 23. 19:07
 4/7 anonim ***** válasza:

ez így nincs jól, nem te vagy neki az igazi, és nyilván neked sem ő. rajtad múlik, hogy mikor unsz rá, vagy találsz jobbat. egyszer úgyis eljön a pont amikor megelégeled.

nekem anno 1 év kellet, hogy ráunjak. azt hittem nehéz lesz, de végül csak megkönyebbültem :) viszont 1 teljes évig hiába tudtam, hogy nincs jól, képtelen voltam otthagyni. valamiért így kellett lennie..

2012. dec. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: én is nehezen hozok meg ilyen döntéseket. Az előző barátommal és egy év telt el a probléma észlelésétől a szakításig.
2012. dec. 23. 19:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm...Szakítás...Egyszerűbbnek egyszerű,de én még mindig azt mondom,beszéld meg vele.Ha utána sem lesz jobb,még mindig szakíthattok.Ha már megvolt a beszélgetés,én kérek elnézést,ott már nincs mit tenni.
2012. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fospuska ***** válasza:
hajítsd ki. neki az anyja elismerése helyett van rád szüksége,te csak pótlék vagy anyuka helyett. küldd vissza a mamához,simogassa az a buksiját. te meg kezdj el élni,korai még a mama szerep. főleg ha a palidat kell dajkálni.
2012. dec. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!